Закрити
Відновіть членство в Клубі!
Ми дуже раді, що Ви вирішили повернутися до нашої клубної сім'ї!
Щоб відновити своє членство в Клубі — скористайтеся формою авторизації: введіть номер своєї клубної картки та прізвище.
Важливо! З відновленням членства у Клубі Ви відновлюєте і всі свої клубні привілеї.
Авторизація для членів Клубу:
№ карти:
Прізвище:
Дізнатися номер своєї клубної картки Ви
можете, зателефонувавши в інформаційну службу
Клубу або отримавши допомогу он-лайн..
Інформаційна служба :
(067) 332-93-93
(050) 113-93-93
(093) 170-03-93
(057) 783-88-88
Якщо Ви ще не були зареєстровані в Книжковому Клубі, але хочете приєднатися до клубної родини — перейдіть за
цим посиланням!
УКР | РУС

Геннадій Малахов

Геннадій Малахов

Багато хто з читачів вважають Геннадія Малахова просто досвідченим лікарем, який практикує народну медицину. Але сказати про нього так – це значить не сказати нічого, тому що Геннадій Малахов – це особистість, насамперед багатогранний і різнобічна. В його книжках є і плотське, і тонке, містика, філософія, езотерика (окультизм), знахарство, біоенергетика і багато іншого.

Чи можна було собі уявити, що людина здатна, створюючи фізіологічну концепцію знайдення справжнього здоров’я, водночас, попри фізіологічний матеріалізм, наочно проілюструє поняття про карму, тобто поняття абсолютно тонке й божественне. Малахов зробив це!

Він поєднав те, що сучасні лікарі й не думали поєднати, – медицину и релігію, медицину й окультизм. У своїх унікальних працях він довів, що фізіологічне лікування не анулює божественне; доводячи переваги матеріалізму, він довів, що ці поняття не виключають одне одного, а радше одне одного доповнюють, і тільки так вони забезпечують гармонію та справжнє здоров’я людини. Тобто він довів, що для повноцінного здоров’я необхідна й фізіологія, і божественне і що разом вони здатні творити чудеса.