Закрити
Відновіть членство в Клубі!
Ми дуже раді, що Ви вирішили повернутися до нашої клубної сім'ї!
Щоб відновити своє членство в Клубі — скористайтеся формою авторизації: введіть номер своєї клубної картки та прізвище.
Важливо! З відновленням членства у Клубі Ви відновлюєте і всі свої клубні привілеї.
Авторизація для членів Клубу:
№ карти:
Прізвище:
Дізнатися номер своєї клубної картки Ви
можете, зателефонувавши в інформаційну службу
Клубу або отримавши допомогу он-лайн..
Інформаційна служба :
(067) 332-93-93
(050) 113-93-93
(093) 170-03-93
(057) 783-88-88
Якщо Ви ще не були зареєстровані в Книжковому Клубі, але хочете приєднатися до клубної родини — перейдіть за
цим посиланням!
УКР | РУС

Хав`єр Моро

Хав`єр Моро

Хав`ер Моро — іспанський автор бестселера «Индийская страсть». Народився в Мадриді в 1955 році.

Книга «Индийская страсть» була видана в Англії і після цього перекладена французькою, італійською, грецькою й угорською мовами. Особливою гордістю для Хав`ера Моро є те, що книга вийшла в Індії.

Він також автор книги «Підніжжя Джайпур» і «Гори Будди» і співавтор книги (з Домініком Лап`єрром) «П`ять хвилин після півночі в Бхопалі». З молодості займається журналістикою, співпрацює з вітчизняними та зарубіжними друкарськими виданнями. Проводив дослідницьку роботу для книг Домініка Лап`єрра і Ларрі Коллінза. Сопродюсер і сценарист фільмів «Валентина» і «Cronica del alba», знятих по творах Рамона Х.Сендера. Шість років жив у Сполучених Штатах, працюючи над кино- і телевізійними проектами,  співпрацював з режисером Рідлі Скоттом. Книжки Хав`ера Моро опубліковано у Франції та витримали багато видань в Іспанії і Латинській Америці.

Він стверджує, що погано знайомий з літературою Іспанії. Але в той же час згадує, що в створенні своїх творів йому допомагали книги Габріеля Гарсия Маркеса.

«К сожалению, в Латинской Америке литература не так популярна, как в Испании. И это вызывает у меня огорчение. Испания держит ориентир на европейские литературные течения. А что касается богатства колониальной Индии, то, оно, к сожалению исчезло. Хотя их дети, и внуки, и правнуки имеют аристократические корни, которые в настоящее время игнорируются».