Закрити
Відновіть членство в Клубі!
Ми дуже раді, що Ви вирішили повернутися до нашої клубної сім'ї!
Щоб відновити своє членство в Клубі — скористайтеся формою авторизації: введіть номер своєї клубної картки та прізвище.
Важливо! З відновленням членства у Клубі Ви відновлюєте і всі свої клубні привілеї.
Авторизація для членів Клубу:
№ карти:
Прізвище:
Дізнатися номер своєї клубної картки Ви
можете, зателефонувавши в інформаційну службу
Клубу або отримавши допомогу он-лайн..
Інформаційна служба :
(067) 332-93-93
(050) 113-93-93
(093) 170-03-93
(057) 783-88-88
Якщо Ви ще не були зареєстровані в Книжковому Клубі, але хочете приєднатися до клубної родини — перейдіть за
цим посиланням!
Вступай до Клубу! Купуй книжки вигідно. Використовуй БОНУСИ »
УКР | РУС

Способи доставки

 

Доставка «Нова пошта»

Служба «Нова пошта» здійснює доставку замовлень лише в міста та населені пункти, де розташовані її відділення. Адреси та графік роботи відділень ви можете подивитися на сайті «Нова пошта».

 • Вартість доставки: 69 грн
 • Строк доставки: 2-4 робочих днів

Ваше замовлення відправляється посилкою післяплатою, яка складається з: вартості замовлених вами товарів (ціни на товари, вказані на сайті, вже включають ПДВ) і доплату за пакування та пересилку. Оплата замовлення здійснюється в момент отримання посилки у відділенні зв'язку. Передплата не потрібна. Додаткову плату за пересилання грошей «Нова пошта» не стягує. Сума замовлення не може перевищувати 10 000 грн.

У разі онлайн-оплати замовлення на сайті Клубу, вам більше не потрібно нічого сплачувати (окрім випадків платного зберігання).

У більшість міст України посилка буде доставлена у відділення «Нова пошта» протягом 1-2 днів з моменту відвантаження вашого замовлення зі складу. У віддалені від обласних центрів населені пункти посилка буде доставлена протягом 3-4 днів.

Коли ваша посилка надійде до обраного вами відділення «Нова пошта»:

 • протягом 1-го робочого дня Вам надійде SMS-повідомлення (або повідомлення у додатку Viber) з номером посилки і адресою відділення, на яке вона прибула;
 • протягом 7-ти робочих днів (з дня відправлення SMS-повідомлення) ваша посилка із замовленням буде зберігатися у відділенні «Нова пошта» безкоштовно;
 • на 7 день зберігання посилка буде відправлена назад до Клубу.

Як отримати свє замовлення у відділенні «Нова пошта»:

 • після отримання SMS з номером вашої посилки вам необхідно буде забрати своє замовлення протягом 5 днів;
 • для отримання посилки необхідно надати документ, що посвідчує особу, та номер посилки.

 

Кур’єрська доставка

Кур’єрська доставка товарів здійснюється по всій Україні.

 • Строк доставки: 3-5 робочих днів

Протягом 1-3 робочих днів з моменту замовлення кур’єр зв’яжеться з вами для уточнення місця й часу отримання вашої посилки.

Доставка здійснюється в робочі й вихідні дні, за виключенням державних свят. Замовлення, що надійшли у вихідні, обробляються у понеділок.

Залежно від вашого населеного пункту доставка здійснюється у терміни:

– для обласного центру — 4 робочих дня з моменту замовлення;
– для районного центру — 6 робочих днів з моменту замовлення;
– для дрібних населених пунктів — 8 робочих днів з моменту замовлення.

Кур’єр повинен віддати вам замовлення просто в руки. Ви маєте оплатити замовлення лише коли отримаєте посилку. Оплата складається з: вартості замовлених вами товарів (ціни на товари, вказані на сайті, вже включають ПДВ) і доплату за пакування та пересилання. Вартість послуги доставки не залежить від кількості товарів у замовленні і складає 69 грн. Додатковий збір за перерахування суми післяплати не стягується.

Якщо кур’єр не зміг зв’язатися з вами після двох спроб, ваша посилка буде зберігатися на складі кур’єрської служби протягом 7 днів безкоштовно (у цьому випадку ви маєте самостійно забрати посилку за адресою зберігання). Наступні 7 днів посилка зберігається на складі платно (3 грн за додатковий день зберігання, але не більше 18 грн). Якщо після цього строку посилка ще не викуплена, вона повертається до Клубу.

У разі онлайн-оплати замовлення на сайті Клубу, вам більше не потрібно нічого сплачувати (окрім випадків платного зберігання).

У разі відмови від отримання посилки, клієнт письмово зі своїм підписом вказує факт відмови у відповідній графі адресного ярлика, далі посилка з цим ярликом підлягає поверненню.

У разі відсутності клієнта за адресою вручення, кур’єр залишає у дверях приміщення або поштовій скриньці клієнта відповідне повідомлення з проханням зв’язатися з кур’єрською службою або забрати посилку на відділенні.

У разі помилкової упаковки або отримання бракованого товару буде складено акт про пошкодження упаковки або товару.

Книжковий Клуб гарантує дотримання умов збереження і конфіденційності ваших персональних даних.

 

Доставка «Укрпошта Експрес»

Доставка на ваше відділення «Укрпошти».

 • Строк доставки: 3-7 робочих днів

Під час відправки посилки з Клубу до вашого поштового відділення, ви отримаєте SMS або email–повідомлення (або повідомлення у додатку Viber) з інформацією про відправку вашого замовлення. Будь ласка, повідомляйте Клубу свої контакти, щоб ми змогли вчасно інформувати вас про замовлення.

Тільки-но ваша посилка надійде до відділення, протягом 1-го робочого дня вам буде відправлене SMS-повідомлення (або повідомлення у додатку Viber) з номером посилки та адресою відділення, до якого вона надійшла. Якщо ви не заберете свою посилку протягом 4 днів після отримання повідомлення, вам буде відправлене повторне SMS-повідомлення із зазначенням дати, починаючи з якої зберігання посилки буде платним

Посилка безкоштовно зберігається на поштовому відділенні протягом 5 робочих днів. Після закінчення цього строку поштове відділення нараховує додаткову сплату в розмірі 9 грн за кожний додатковий день зберігання, але не більше 45 грн. По закінченні 14 днів посилка повертається до Клубу.

Оплата

Оплата замовлення відбувається в момент отримання посилки на поштовому відділенні. Передплата не потрібна. Оплаті підлягає сума післяплати.

У разі онлайн-оплати замовлення на сайті Клубу, вам більше не потрібно нічого сплачувати (окрім випадків платного зберігання).

Сума післяплати включає:
— вартість замовлених товарів (ціни на товари, вказані на сайті, вже включають ПДВ);
— доплату за пакування й пересилку (зараз складає 49 грн);
Додатково пошта стягує поштовий збір за перерахування суми післяплати (1% від суми післяплати, але не менше 10 грн).

Якщо Клуб буде змушений розбити ваше замовлення на 2 або більше посилки, то доплата нараховується лише на одну посилку.

Зверніть увагу! У разі відсутності деяких товарів вашого замовлення, Клуб висилає замовлення в неповному об’ємі, щоб не затримувати його виконання. Товари, яких бракує, відправляються по мірі їх надходження додатковою посилкою. Витрати на пакування й пересилку товарів, що висилаються додатковою посилкою, компенсуються Клубом.

Також ваше замовлення може бути розбите на декілька посилок відповідно до обмежень за вагою і габаритами, затвердженими правилами пересилки поштових відправлень ПАТ «Укрпошта». Витрати на пакування й пересилку товарів, що висилаються додатковою посилкою, компенсуються Клубом.

Доставка «Justin»

Оператор експрес-доставки «Justin» здійснює доставку замовлень на власні відділення (поштомаркети). Близько 500 відділень по Україні, розташовані у супермаркетах і ТРЦ. Адреси та графіки роботи поштомаркетів можна переглянути на сайті «Justin».

Вартість доставки: 30 грн

Строк доставки: 2-4 робочі днів

Ваше замовлення відправляється посилкою післяплатою, яка складається з: вартості замовлених вами товарів (ціни на товари, вказані на сайті, вже включають ПДВ) і доплату за пакування та пересилку. Оплата замовлення здійснюється в момент отримання посилки у поштомаркеті. Передплата не потрібна. Додаткову плату за пересилання грошей «Justin» не стягує.

У разі онлайн-оплати замовлення на сайті Клубу, вам більше не потрібно нічого сплачувати (окрім випадків платного зберігання).

Сервіси:

 • відстеження відправлень через контакт-центр сайту оператора;
 • SMS-повідомлення про прибуття відправлення;
 • безкоштовне зберігання відправлення 5 днів.

Для отримання посилки необхідно вказати номер накладної та пред’явити документ, що підтверджує особу.

Увага! Після закінчення 5 днів зберігання посилка буде відправлена назад до Клубу.

 

Якщо ви отримали бракований товар, Клуб зобов’язується безкоштовно замінити його на якісний. Детальна інформація — в розділі «Гарантії Клубу».