Закрити
Відновіть членство в Клубі!
Ми дуже раді, що Ви вирішили повернутися до нашої клубної сім'ї!
Щоб відновити своє членство в Клубі — скористайтеся формою авторизації: введіть номер своєї клубної картки та прізвище.
Важливо! З відновленням членства у Клубі Ви відновлюєте і всі свої клубні привілеї.
Авторизація для членів Клубу:
№ карти:
Прізвище:
Дізнатися номер своєї клубної картки Ви
можете, зателефонувавши в інформаційну службу
Клубу або отримавши допомогу он-лайн..
Інформаційна служба :
(067) 332-93-93
(050) 113-93-93
(093) 170-03-93
(057) 783-88-88
Якщо Ви ще не були зареєстровані в Книжковому Клубі, але хочете приєднатися до клубної родини — перейдіть за
цим посиланням!
УКР | РУС

Джанет Маклеод

Джанет Маклеод — «Любовь с ароматом чая»
уривок з книги
Джанет Маклеод — «Поцелуй со вкусом манго»
уривок з книги
Джанет Маклеод

Джанет Маклеод народилася в шотландській родині та виросла на північному сході Англії в компанії чотирьох братів.

Письменниця вважає, що по родинній лінії їй передалася і любов до подорожей. У вісімнадцять років Джанет сіла на лондонський автобус, що прямував до Катманду, і провела три місяці у мандрах, надихнувшись історіями своєї матері і дідуся з бабусею про їхнє життя в Індії.

Враження Джанет від цієї поїздки викладені в її романі The Vanishing of Ruth, сюжет якого обертається навколо хіпі в 1970-х та сьогоденням. Крім того вона опублікувала уривки зі свого щоденника і фотографії, зроблені під час подорожі до Катманду. Індія згадується і в романі «Любовь с ароматом чая».

Повернувшись зі своєї подорожі, письменниця вивчала соціальну антропологію і шотландську історію в Единбурзькому Університеті, де стала цікавитися іншими культурами. У цей період Джанет Маклеод вийшла заміж і народила двох дітей, Емі і Чарлі. Письменниця працювала редактором журналу Clan MacLeod Magazine, а також була журналісткою в інших виданнях. Вона опублікувала величезну кількість оповідань у різних жіночих журналах. Зараз письменниця живе на півночі Англії з чоловіком, донькою та сином.

Особливою популярністю користується цикл оповідань Дж. Маклеод Jarrow Trilogy та її автобіографічна книга Beatles & Chiefs . Її роман The Hungry Hills був номінований на премію Sunday Times — «Найкращий молодий автор року», а роман «Любовь с ароматом чая» потрапив до довгого списку претендентів на премію RNA як «Найкращий романтичний твір» 2008 року. Також роман потрапив до списку бестселерів Kindle за 2012 рік — у світі було продано більше 1000 000 екземплярів цієї книжки.