Закрити
Відновіть членство в Клубі!
Ми дуже раді, що Ви вирішили повернутися до нашої клубної сім'ї!
Щоб відновити своє членство в Клубі — скористайтеся формою авторизації: введіть номер своєї клубної картки та прізвище.
Важливо! З відновленням членства у Клубі Ви відновлюєте і всі свої клубні привілеї.
Авторизація для членів Клубу:
№ карти:
Прізвище:
Дізнатися номер своєї клубної картки Ви
можете, зателефонувавши в інформаційну службу
Клубу або отримавши допомогу он-лайн..
Інформаційна служба :
(067) 332-93-93
(050) 113-93-93
(093) 170-03-93
(057) 783-88-88
Якщо Ви ще не були зареєстровані в Книжковому Клубі, але хочете приєднатися до клубної родини — перейдіть за
цим посиланням!
УКР | РУС

Про КСД

Дочірнє підприємство з іноземними інвестиціями «Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля» (КСД) було засновано 2000 року. Головний офіс компанії знаходиться в місті Харків, за адресою: вул. Богдана Хмельницького, 24.

Підприємство є членом Європейської бізнес асоціації з 2004 року та Української асоціації книговидавців та книгорозповсюджувачів.

За більше 20 років свого існування підприємство перетворилося зі звичайного продавця книжок на горизонтально інтегроване підприємство з комплексною системою обслуговування населення книжковою продукцією, починаючи з видання власних книжок та підбір кращого асортименту від провідних видавництв Україна до інформаційної підтримки видань та багатоканальної системи розповсюдження, яка включає гуртові продажі, власний роздріб та онлайн продажі.


ВЛАСНЕ ВИДАВНИЦТВО

Видавництво «КСД» — одне з провідних видавництв України. Наша місія — знайомити читачів з найкращими вітчизняними й зарубіжними літературними творами, роблячи їх доступними.

  • Ми пропонуємо багату жанрову палітру творів для широкого кола читачів: від детективів до креативних альбомів.
  • Ми знайомимо українського читача зі світовими бестселерами, купуючи ліцензії на видання українською найкращих сучасних та класичних літературних творів.
  • Ми друкуємо визнаних та популярних українських авторів, допомагаємо молодим талантам реалізувати свій творчий потенціал.
  • Усі видання КСД виходять у форматі електронних книжок, що дає можливість читати книги рідною мовою у будь-якому куточку світу.

Книжки відомих українських авторів

Сучасна та класична література

Нові талановиті українські письменники

Видавництво «КСД» це простір книжок, що захоплюють.


СПІВПРАЦЯ З ПРОВІДНИМИ ВИДАВНИЦТВАМИ УКРАЇНИ

Для задоволення всіх читацьких смаків та уподобань ми співпрацюємо з багатьма провідними українськими видавництвами. Щоб на поличках книгарень наші клієнти знайшли будь-яку бажану книгу.

У нашому асортименті ви знайдете книги видавництв «Віват», «Фоліо», «Bookchef», «Книголав», «Видавництво Старого Лева», «Наш Формат», «Nebo BookLab Publishing», «Nasha idea», «Ранок», «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», «Віхола» та ін.


ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА ВИДАНЬ


Департамент асортименту підприємства надає читачам можливість отримати додаткову інформацію про твори розміщуючи її в соціальних мережах Facebook, Instagram.


Багато корисних даних можна отримувати на сторінках корпоративного сайту bookclub.ua


Продавці-консультанти завжди готові порадити та підібрати книгу згідно з вашими побажаннями.


У ЗМІ постійно публікуються професійні огляди та ревю на видані книги, а також анонси творів, які готуються до друку.


До ваших послуг безкоштовна гаряча лінія 8-800-30-01-90, оператори якої проінформують вас щодо новинок або планів видавництва, про наявність товару чи статусу вашого замовлення.

Все наведене вище робить вашу покупку усвідомленою та допомагає уникнути розчарувань.

Підприємство володіє унікальною багатоканальною системою книгорозповсюдження. 


МЕРЕЖА КНИГАРЕНЬ КСД

Наразі мережа власних книгарень налічує 40 крамниць, розташованих у обласних центрах та великих містах України. Карту розташування та графіки роботи можна побачити тут.

Книгарні відкриті для кожного книголюба, але постійні покупці мають знижку на весь асортимент та залучені до програми лояльності. Більше про програму лояльності читайте:

Підприємство постійно працює над розширенням своєї мережі та вдосконаленням якості обслуговування.

Покупці мають змогу отримати безкоштовно* корпоративні сувеніри, а низка книгарень частує кожного покупця безкоштовною чашкою ароматної кави **)

* мається на увазі за 1 грн
** наразі ця опція доступна в 10 книгарнях, але з часом буде розповсюджена по всій мережі

З нетерпіння чикаємо вас у гості!


КОРПОРАТИВНИЙ САЙТ ТА ОНЛАЙН ПРОДАЖІ

Компанія «КСД» є однією з перших, хто зайнявся електронною торгівлею книжками та активно розвиває цей напрямок. Корпоративний сайт www. bookclub.ua почав працювати у 2005 році. Його щоденно відвідують у середньому 50 000 чоловік.

На сайті розміщена актуальна інформація про асортиментну пропозицію, систему лояльності, акції, анонси книжок, що готуються до друку, короткі огляди на книжки та інформацію про їх авторів. 

Сайт має функцію електронного кабінету, де розміщені дані про ваші індивідуальні бонуси та знижки, зберігаються замовлені вами книжки та є можливість додати книгу як бажанку на майбутнє в окрему добірку.

На сайті зручно замовляти книжки або завантажувати їх електронні версії.

Для вашої зручності КСД працює з усіма великими логістичними провайдерами. Як замовляти книжки та завантажувати електронні версії дивіться тут.

Шукайте інформацію про КСД та наші пропозиції в соціальних мережах Facebook та Instagram.

 

ГУРТОВІ ПРОДАЖІ

КСД бажає, щоб книжки нашого видавництва були присутні в асортименті усіх книгарень України. Для цієї мети створений відділ гуртових продажів.

Наразі відділ співпрацює з 200 партнерами, найбільшими з них є «Якабу», «Книгарня Є», «Епіцентр», «Книголенд» та ін.  Ми пропонуємо більше 400 найменувань книжок за приємними для гуртової торгівлі цінами.

Якщо ви приватний підприємець та працюєте в індустрії книгорозповсюдження — можете звернутися до наших менеджерів за контактами.