Закрити
Відновіть членство в Клубі!
Ми дуже раді, що Ви вирішили повернутися до нашої клубної сім'ї!
Щоб відновити своє членство в Клубі — скористайтеся формою авторизації: введіть номер своєї клубної картки та прізвище.
Важливо! З відновленням членства у Клубі Ви відновлюєте і всі свої клубні привілеї.
Авторизація для членів Клубу:
№ карти:
Прізвище:
Дізнатися номер своєї клубної картки Ви
можете, зателефонувавши в інформаційну службу
Клубу або отримавши допомогу он-лайн..
Інформаційна служба :
(067) 332-93-93
(050) 113-93-93
(093) 170-03-93
(057) 783-88-88
Якщо Ви ще не були зареєстровані в Книжковому Клубі, але хочете приєднатися до клубної родини — перейдіть за
цим посиланням!
УКР | РУС

Налаштування

Як змінити особисті дані

Про зміну Ваших персональних даних (ПІБ, поштова або електронна (email) адреса, номери телефонів), будь ласка, своєчасно інформуйте Клуб. Це  попередить втрату замовлених Вами товарів.

Щоб відновити особисті дані, Вам необхідно авторизуватися і натиснути на посилання «Особистий кабінет».

 

 

Потім натиснути на «Оновити особисті дані». У формі, що відкриється, вже частково вписані ті особисті дані (прізвище, ім`я, по батькові, дата народження, e–mail), що Ви повідомили під час реєстрації в Клубі або їх останніх змін. Вам необхідно змінити і/або заповнити лише ті параметри, в яких відбулися зміни

Увага! Ваші нові дані будуть відображені на інтернет–сайті лише після їх реєстрації в Клубі. Після заповнення форми, будь ласка, перевірте інформацію, що Ви увели, і натисніть на кнопку «Все правильно. Відправити!».

 

Ви також можете повідомити про зміни довідково–інформаційну службу Клубу. Наші контакти

 

 

Особистий кабінет

Сервіс «Особистий кабінет» лише авторизованим клієнтам Книжкового Клубу. Якщо Ви є постійним клиєнтом Клубу, будь ласка, авторизуйтеся. Після цього перейдіть за посиланням «Особистий кабінет», що знаходиться під вікном авторизації.

В «Особистому кабінеті» Ви можете:

1. Ознайомитися з інформацією про товари:
— про свої спеціальні ціни на товари;
— про інші акційні пропозиції та подарунки;

2. Ознайомитися з інформацією про можливості, що доступні Вам на клубному сайті:
— як замовити товари за допомогою «Кошика»;
— як користуватися «Швидкою формою замовлення»;
— як оновити особисті дані, якщо Ваша поштова адреса, телефон, адреса електронної пошти або інші дані змінилися, і Ви бажаєте повідомити про це Клубу.

3. Створити власні «Налаштування користувача»:
— ввести Ім’я (Nickname), під яким Ви будете додавати коментарі до товарів і новин клубного сайту, залишати повідомлення на форумі;
— додати аватару, яка буде відображатися у Ваших повідомленнях на клубному форумі;
— ввести інформацію про себе, яку буде видно або не видно іншим користувачам, — за Вашим бажанням;
— переглянути всі свої повідомлення на клубному форумі в розділі  «Профіль користувача»;
— переглянути список всіх тем, на які Ви підписані в розділі «Ваші повідомлення».

 

Угода користувача

1. Основні поняття та визначення:

1.1. Сайт — сукупність розміщених у мережі Інтернет веб-сторінок, об’єднаних єдиною темою, дизайном та єдиним адресним простором.

Стартова сторінка Сайту, за допомогою якої може бути здійснений доступ до всіх інших веб-сторінок Сайту, розміщена в мережі Інтернет за адресою www.bookclub.ua

1.2. «Мій Клуб» — це соціальна мережа, створена спеціально для постійних клієнтів Книжкового Клубу на офіційному сайті Книжкового Клубу www.bookclub.ua з метою віртуального спілкування між собою клієнтів Клубу. 

1.3. Користувач «Мого Клубу» (Користувач) — будь-який авторизований клієнт Клубу, який автоматично отримав особистий акаунт в «Моєму Клубі», а також права на редагування особистого профілю.

1.4. Аккаунт — обліковий запис Користувача, що містить відомості, які Користувач повідомляє про себе певній комп’ютерній системі.

1.5. Профіль — це набір налаштувань облікового запису (нік, аватар, особисті фотографії, особисті повідомлення тощо), які користувач може змінювати.

1.6. Нік — це псевдонім Користувача, яким він користується в Інтернеті, зазвичай в місцях спілкування. Рідко збігається зі справжнім ім’ям.

1.7. Аватар — це зображення учасника форуму, блогу, соціальної мережі, яке співвідносне з його зовнішністю, характером тощо. 

1.8. Власник Сайту — ТОВ «Клуб «Світ Дозвілля».  

1.9. Адміністрація «Мого Клубу» (Адміністрація) — особи, уповноважені Власником Сайту на здійснення управління «Моїм Клубом» та інших дій, пов’язаних з його використанням.

1.10. Персональна сторінка Користувача — «Мій Клуб» — стає доступною Користувачеві після авторизації, за допомогою якої Користувач здійснює управління своїм обліковим записом: розміщує фотографії, інформацію, надсилає та отримує особисті повідомлення та здійснює інші операції, пов’язані з використанням «Мого Клубу».

1.11. Особисті повідомлення — електронні повідомлення, що передаються одним Користувачем іншому та не доступні для третіх осіб, а їх відправлення та отримання здійснюється за допомогою використання Персональної сторінки Користувача.

1.12. Клубний номер (персональний номер клієнта Книжкового Клубу) — номер, що присвоюють при реєстрації клієнта. Постійні клієнти Клубу мають унікальний номер для авторизації на сайті та у магазинах.

2. Загальні положення:

2.1. Ця Угода регулює відносини між адміністрацією «Мого Клубу» і Користувачами «Мого Клубу», що виникають у зв’язку з використанням «Мого Клубу».

2.2. Клієнти Клубу зобов’язані керуватися правилами, встановленими в «Моєму Клубі».

2.3. «Мій Клуб» надає клієнтам Клубу можливість спілкуватися і обмінюватися інформацією між собою, знайомитися та знаходити нових друзів, додавати особисті фотографії тощо.

2.4. Користуватися можливостями сервісу «Мій Клуб» дозволено тільки постійним клієнтам Клубу.

2.5. Адміністрація має право, але не зобов'язана здійснювати модерацію повідомлень, фотографій та інших матеріалів, що розміщуються Користувачами в «Моєму Клубі».

2.6. Адміністрація «Мого Клубу» використовує всі можливі інструменти захисту особистих даних користувачів від несанкціонованого доступу або їх розголошення.

2.7. Адміністрація «Мого Клубу» залишає за собою право змінювати цю Угоду. Зміни вступають в силу з моменту їх публікації на сайті Клубу.

3. Предмет Угоди:

3.1. Відповідно до умов цієї Угоди, сайт Книжкового Клубу www.bookclub.ua надає Користувачеві можливість використання проекту «Мій Клуб» цілодобово, за винятком часу проведення профілактичних робіт та інших обставин, що перешкоджають Користувачеві здійснити доступ до «Мого Клубу», що виникли не з вини адміністрації.

3.2. Користувач зобов'язується дотримуватися умов цієї Угоди.

4. Правила заповнення профілю Користувача:

4.1. Аватар:

 • аватар можна завантажити з власного комп'ютера;
 • розмір аватара: 100х100 px;
 • заборонено використовувати в якості аватара зображення непристойного змісту. Ступінь нецензурності і запобіжні заходи визначаються адміністрацією;
 • заборонено використовувати логотипи торгових марок, логотипи компаній та інші права власності.

4.2. Нік:

 • Кожен користувач має право обрати будь-який нік, за винятком admin, адміністратор, user. Заборонені ніки-двійники Адміністрації «Мого Клубу», наприклад, admin Anna, Admin Vasiliy, admin-1, admin-2 тощо. А також заборонені складні назви, на кшталт «щас я вас усіх порву», «а навіщо нам адмін» тощо;
 • розмір ніку Користувача має бути менше 20 символів;
 • заборонено використовувати в ніку, а також в інших полях для заповнення нецензурні слова;
 • заборонено використовувати в якості ніків web-адреси сайтів, e-мейли, посилання на інші ресурси мережі Інтернет тощо;
 • заборонено використання ніків, які можуть асоціюватися з вульгарними, непристойними словами.

4.3. Анкета Користувача.

Заборонено вказувати при реєстрації або вводити явно неправдиву або вигадану інформацію з метою введення в оману Адміністрацію Клубу або інших користувачів.

4.4. Фотографії:

 • ви можете завантажувати фотографії зі свого комп'ютера або телефону;
 • усі фотографії проходять обов'язкову модерацію;
 • фото має бути в правильній вертикальній орієнтації;
 • розмір фотографії не повинен перевищувати 5 Мб;
 • формат фотографії: jpg;
 • фото для профілю, яке відображається на головній сторінці в «Моєму Клубі», повинно містити обличчя самого члена Клубу;
 • фото, а також кожен його фрагмент, не повинне порушувати авторських прав на засоби індивідуалізації, товарні знаки і / або права на інші предмети інтелектуальної власності, які належать третім особам;
 • заборонено розміщувати фотографії, які містять порнографію, відверту еротику, насильство, зневагу честі і гідності громадян тощо;
 • заборонено розміщувати фотографії негативного або відразливого змісту;
 • заборонено розміщувати зображення, завантажені з Інтернету.

4.5 Поле «О чем Вы сейчас думаете»:

 • у цьому полі може бути коротке повідомлення, афоризм, невелика цитата з улюбленої пісні, Ваше життєве кредо тощо;
 • зміст фрази має бути пристойним;
 • адміністрація «Мого Клубу» має право видалити фразу Користувача, якщо вона не відповідає правилам або неприйнятна з точки зору адміністраторів.
 • 5. Заборонено:

  5.1. Використовувати нецензурну лексику незалежно від того, чи має вона особистісний характер або просто є вираженням невдоволення або сильних почуттів. Ступінь нецензурності визначається адміністрацією.

  5.2. Прояв нахабства, неповажне спілкування з іншими членами Клубу, перехід на особистості в суперечці тощо.

  5.3. Використовувати «Мій Клуб» з метою отримання комерційної вигоди (розміщення реклами, розсилка повідомлень рекламного характеру іншим користувачам).

  5.4. Пропагувати насильство, порнографію (у тому числі фотографії), расову, національну та релігійну ворожнечу, фашизм (згідно з Конституцією України, а також Закону України «Про захист суспільної моралі» від 20 листопада 2003 року N 1296-IV).

  5.5. Здійснювати спроби зазіхання на систему безпеки сайту www.bookclub.ua, зокрема «Мого Клубу».

  5.6. Розголошувати номер своєї Клубної карти.

  5.7. Розміщувати інформаційні матеріали в «Моєму Клубі», які містять посилання на інші ресурси мережі Інтернет.

  6. Права та обов’язки Користувача:

  6.1. Користувач має право розміщувати в «Моєму Клубі» інформацію про себе, свої фотографії, оцінювати та коментувати фотографії інших користувачів, користуватися усіма доступними сервісами «Мого Клубу».

  6.2. Користувач зобов’язується дотримуватися правил, встановлених цією Угодою.

  7. Права та обов'язки Адміністрації «Мого Клубу»:

  7.1. Адміністрація «Мого Клубу» здійснює поточне управління «Моїм Клубом», визначає склад сервісів «Мого Клубу», його структуру і зовнішній вигляд, здійснює інші надані їй права.

  7.2. Адміністрація «Мого Клубу» зобов’язується не розголошувати навмисно персональну інформацію про Користувачів, надану ними при реєстрації, третім особам, окрім випадків, передбачених законодавством та нормами міжнародного права.

  7.3. Адміністрація не займається розглядом та вирішенням суперечок і конфліктних ситуацій, що виникають між Користувачами.

  8. Адміністрація «Мого Клубу» настійно рекомендує:

  8.1. Не розміщувати на Сайті у відкритому доступі свої контактні дані, зокрема номер телефону, адресу електронної пошти, номер ICQ тощо.

  8.2. У всіх інших випадках вживати необхідні заходи для забезпечення конфіденційності даних Вашого аккаунту, які використовуються для доступу до «Мого Клубу».

  8.3. Не розміщувати на Сайті будь-які матеріали, якщо Ви не впевнені, що їх використання не порушує чиїх-небудь майнових чи особистих немайнових прав;

  8.4. У разі, якщо хтось із користувачів явно виявив своє небажання спілкуватися з Вами, — утримайтесь від подальших спроб вступити з ним в контакт.

  8.5. При використанні «Мого Клубу» утримайтеся від вчинення дій, які свідомо є протиправними або можуть бути розцінені як протиправні.

  9. Відповідальність Користувача:

  9.1. За порушення правил написання повідомлень будь-яких типів в «Моєму Клубі» Адміністрація «Мого Клубу» залишає за собою право видалити всі наявні повідомлення даного Користувача. При повторній спробі Користувача порушити правила написання повідомлень, його аккаунт буде заблоковано.

  9.2. За порушення правил розміщення фотографій в «Моєму Клубі» Адміністрація «Мого Клубу» залишає за собою право заблокувати фото цього Користувача. При повторній спробі Користувача завантажити фотографію, яка не відповідає правилам, його аккаунт буде заблоковано.

  9.3. Адміністрація залишає за собою право видаляти будь-які неприйнятні для розміщення в «Моєму Клубі» повідомлення, фотографії, зображення та іншу інформацію, розміщену Користувачами в «Моєму Клубі».

  10. Попередження про можливу юридичну відповідальність.

  Адміністрація Сайту звертає увагу користувачів на те, що за розголошення (порушення конфіденційності) інформації, тобто вчинення дій, в результаті яких інформація, доступ до якої обмежується відповідно до закону (державна, службова, комерційна таємниця, різноманітні професійні таємниці тощо), стає відомою стороннім особам без згоди на це її власника, а також за незаконне використання об’єктів інтелектуальної власності (творів науки, літератури, мистецтва, програм для ЕОМ і баз даних, фонограм тощо), у тому числі шляхом розміщення їх копій або частин в мережі Інтернет, Конституцією України встановлена цивільно-правова, адміністративна та кримінальна відповідальність.

  Юридична відповідальність (у тому числі кримінальна) встановлена також за розпалення ненависті або ворожнечі, приниження честі і гідності людини або групи осіб за будь-якими ознаками, образу, пропаганду насильства над громадянами, відмови від виконання громадських обов’язків, здійснення протиправних діянь, неправомірний доступ до комп’ютерної інформації, а також за ряд інших дій, заборонених Угодою.

 

 

Ваш пароль

В розділі «Особистий кабінет» —> «Безпека» Ви можете ввести додатковий пароль для входу на сайт і убезпечити свої дані клієнта Клубу.

Процедура присвоєння паролю проста:

 

 

Після цього на Ваш email, вказаний під час реєстрації у Клубі, надійде лист–підтвердження паролю. Вам необхідно підтвердити пароль, перейшовши за посиланням.

 

 

 • 3. Перейшовши на сайт, Ви побачите повідомлення про успішну реєстрацію пароля.

 

 

Змінити діючий пароль можна за допомогою форми, що автоматично стає доступною після того, як Ви присвоїли пароль в розділі «Особистий кабінет» —> «Безпека». Процедура заміни пароля така ж, як і для присвоєння нового пароля.

 

Увага! Щоб уникнути неприємних випадків НЕ ПОВІДОМЛЯЙТЕ НІКОМУ СВІЙ ПАРОЛЬ ДЛЯ ВХОДУ НА САЙТ.

 

Що робити, якщо Ви забули свій персональний клубний номер?

Зверніться до Клубу будь–яким зручним для Вас способом для нагадування персонального номеру. Звернувшись до інформаційної служби по телефону, назвіть свої особисті дані. У випадку звернення в письмовому вигляді, вкажіть прізвище, ім`я, по батькові та повну поштову адресу. Після того, як дані, що Ви вказали, пройдуть ідентифікацію в базі даних Клубу. Ми з радістю нагадаємо Вам клубний номер.

Увага! Свій клубний номер Ви можете побачити на формах для замовлення товарів, а також в темі електронних листів, що Клуб відправляє на Вашу електронну адресу (email).