Закрити
Відновіть членство в Клубі!
Ми дуже раді, що Ви вирішили повернутися до нашої клубної сім'ї!
Щоб відновити своє членство в Клубі — скористайтеся формою авторизації: введіть номер своєї клубної картки та прізвище.
Важливо! З відновленням членства у Клубі Ви відновлюєте і всі свої клубні привілеї.
Авторизація для членів Клубу:
№ карти:
Прізвище:
Дізнатися номер своєї клубної картки Ви
можете, зателефонувавши в інформаційну службу
Клубу або отримавши допомогу он-лайн..
Інформаційна служба :
(067) 332-93-93
(050) 113-93-93
(093) 170-03-93
(057) 783-88-88
Якщо Ви ще не були зареєстровані в Книжковому Клубі, але хочете приєднатися до клубної родини — перейдіть за
цим посиланням!
УКР | РУС

Налаштування

Як змінити особисті дані

Про зміну Ваших персональних даних (ПІБ, поштова або електронна (email) адреса, номери телефонів), будь ласка, своєчасно інформуйте КСД. Це  попередить втрату замовлених Вами товарів.

Щоб відновити особисті дані, Вам необхідно авторизуватися і натиснути на посилання «Особистий кабінет».

 

 

Потім натиснути на «Оновити особисті дані». У формі, що відкриється, вже частково вписані ті особисті дані (прізвище, ім`я, по батькові, дата народження, e–mail), що Ви повідомили під час реєстрації в КСД або їх останніх змін. Вам необхідно змінити і/або заповнити лише ті параметри, в яких відбулися зміни

Увага! Ваші нові дані будуть відображені на інтернет–сайті лише після їх реєстрації в КСД. Після заповнення форми, будь ласка, перевірте інформацію, що Ви увели, і натисніть на кнопку «Все правильно. Відправити!».

 

Ви також можете повідомити про зміни довідково–інформаційну службу КСД. Наші контакти

 

 

Особистий кабінет

Сервіс «Особистий кабінет» лише авторизованим клієнтам КСД. Якщо Ви є постійним клиєнтом КСД, будь ласка, авторизуйтеся. Після цього перейдіть за посиланням «Особистий кабінет», що знаходиться під вікном авторизації.

В «Особистому кабінеті» Ви можете:

1. Ознайомитися з інформацією про товари:
— про свої спеціальні ціни на товари;
— про інші акційні пропозиції та подарунки;

2. Ознайомитися з інформацією про можливості, що доступні Вам на сайті КСД:

— як замовити товари за допомогою «Кошика»;
— як користуватися «Швидкою формою замовлення»;
— як оновити особисті дані, якщо Ваша поштова адреса, телефон, адреса електронної пошти або інші дані змінилися, і Ви бажаєте повідомити про це КСД.

 

Угода користувача

1. Основні поняття та визначення:

1.1. Сайт — сукупність розміщених у мережі Інтернет веб-сторінок, об’єднаних єдиною темою, дизайном та єдиним адресним простором.

Стартова сторінка Сайту, за допомогою якої може бути здійснений доступ до всіх інших веб-сторінок Сайту, розміщена в мережі Інтернет за адресою www.bookclub.ua

1.2. «КСД» — це соціальна мережа, створена спеціально для постійних клієнтів Книжкового КСД на офіційному сайті КСД www.bookclub.ua з метою віртуального спілкування. 

1.3. Користувач «КСД» (Користувач) — будь-який авторизований клієнт КСД, який автоматично отримав особистий акаунт в «КСД», а також права на редагування особистого профілю.

1.4. Аккаунт — обліковий запис Користувача, що містить відомості, які Користувач повідомляє про себе певній комп’ютерній системі.

1.5. Профіль — це набір налаштувань облікового запису (нік, аватар, особисті фотографії, особисті повідомлення тощо), які користувач може змінювати.

1.6. Нік — це псевдонім Користувача, яким він користується в Інтернеті, зазвичай в місцях спілкування. Рідко збігається зі справжнім ім’ям.

1.7. Аватар — це зображення учасника форуму, блогу, соціальної мережі, яке співвідносне з його зовнішністю, характером тощо. 

1.8. Власник Сайту — ТОВ «Клуб «Світ Дозвілля».  

1.9. Адміністрація «КСД» (Адміністрація) — особи, уповноважені Власником Сайту на здійснення управління «КСД» та інших дій, пов’язаних з його використанням.

1.10. Персональна сторінка Користувача — «КСД» — стає доступною Користувачеві після авторизації, за допомогою якої Користувач здійснює управління своїм обліковим записом: розміщує фотографії, інформацію, надсилає та отримує особисті повідомлення та здійснює інші операції, пов’язані з використанням «КСД».

1.11. Особисті повідомлення — електронні повідомлення, що передаються одним Користувачем іншому та не доступні для третіх осіб, а їх відправлення та отримання здійснюється за допомогою використання Персональної сторінки Користувача.

1.12. Персональний номер (номер клієнта КСД) — номер, що присвоюють при реєстрації клієнта. Постійні клієнти КСД мають унікальний номер для авторизації на сайті та у магазинах.

2. Загальні положення:

2.1. Ця Угода регулює відносини між адміністрацією «КСД» і Користувачами «КСД», що виникають у зв’язку з використанням «КСД».

2.2. Клієнти КСД зобов’язані керуватися правилами, встановленими в «КСД».

2.3. «КСД» надає клієнтам КСД можливість спілкуватися і обмінюватися інформацією між собою, знайомитися та знаходити нових друзів, додавати особисті фотографії тощо.

2.4. Користуватися можливостями сервісу «КСД» дозволено тільки постійним клієнтам КСД.

2.5. Адміністрація має право, але не зобов'язана здійснювати модерацію повідомлень, фотографій та інших матеріалів, що розміщуються Користувачами в «КСД».

2.6. Адміністрація «КСД» використовує всі можливі інструменти захисту особистих даних користувачів від несанкціонованого доступу або їх розголошення.

2.7. Адміністрація «КСД» залишає за собою право змінювати цю Угоду. Зміни вступають в силу з моменту їх публікації на сайті КСД.

3. Предмет Угоди:

3.1. Відповідно до умов цієї Угоди, сайт КСД www.bookclub.ua надає Користувачеві можливість використання проекту «КСД» цілодобово, за винятком часу проведення профілактичних робіт та інших обставин, що перешкоджають Користувачеві здійснити доступ до «КСД», що виникли не з вини адміністрації.

3.2. Користувач зобов'язується дотримуватися умов цієї Угоди.

4. Правила заповнення профілю Користувача:

4.1. Аватар:

 • аватар можна завантажити з власного комп'ютера;
 • розмір аватара: 100х100 px;
 • заборонено використовувати в якості аватара зображення непристойного змісту. Ступінь нецензурності і запобіжні заходи визначаються адміністрацією;
 • заборонено використовувати логотипи торгових марок, логотипи компаній та інші права власності.

4.2. Нік:

 • Кожен користувач має право обрати будь-який нік, за винятком admin, адміністратор, user. Заборонені ніки-двійники Адміністрації «КСД», наприклад, admin Anna, Admin Vasiliy, admin-1, admin-2 тощо. А також заборонені складні назви, на кшталт «щас я вас усіх порву», «а навіщо нам адмін» тощо;
 • розмір ніку Користувача має бути менше 20 символів;
 • заборонено використовувати в ніку, а також в інших полях для заповнення нецензурні слова;
 • заборонено використовувати в якості ніків web-адреси сайтів, e-мейли, посилання на інші ресурси мережі Інтернет тощо;
 • заборонено використання ніків, які можуть асоціюватися з вульгарними, непристойними словами.

4.3. Анкета Користувача.

Заборонено вказувати при реєстрації або вводити явно неправдиву або вигадану інформацію з метою введення в оману Адміністрацію КСД або інших користувачів.

4.4. Фотографії:

 • ви можете завантажувати фотографії зі свого комп'ютера або телефону;
 • усі фотографії проходять обов'язкову модерацію;
 • фото має бути в правильній вертикальній орієнтації;
 • розмір фотографії не повинен перевищувати 5 Мб;
 • формат фотографії: jpg;
 • фото для профілю, яке відображається на головній сторінці в «Моєму Клубі», повинно містити обличчя самого члена Клубу;
 • фото, а також кожен його фрагмент, не повинне порушувати авторських прав на засоби індивідуалізації, товарні знаки і / або права на інші предмети інтелектуальної власності, які належать третім особам;
 • заборонено розміщувати фотографії, які містять порнографію, відверту еротику, насильство, зневагу честі і гідності громадян тощо;
 • заборонено розміщувати фотографії негативного або відразливого змісту;
 • заборонено розміщувати зображення, завантажені з Інтернету.

  5. Заборонено:

  5.1. Використовувати нецензурну лексику незалежно від того, чи має вона особистісний характер або просто є вираженням невдоволення або сильних почуттів. Ступінь нецензурності визначається адміністрацією.

  5.2. Прояв нахабства, неповажне спілкування з іншими клієнтами КСД, перехід на особистості в суперечці тощо.

  5.3. Використовувати «КСД» з метою отримання комерційної вигоди (розміщення реклами, розсилка повідомлень рекламного характеру іншим користувачам).

  5.4. Пропагувати насильство, порнографію (у тому числі фотографії), расову, національну та релігійну ворожнечу, фашизм (згідно з Конституцією України, а також Закону України «Про захист суспільної моралі» від 20 листопада 2003 року N 1296-IV).

  5.5. Здійснювати спроби зазіхання на систему безпеки сайту www.bookclub.ua, зокрема «КСД».

  5.6. Розголошувати свій персональний номер.

  5.7. Розміщувати інформаційні матеріали в «КСД», які містять посилання на інші ресурси мережі Інтернет.

  6. Права та обов’язки Користувача:

  6.1. Користувач має право розміщувати в «КСД» інформацію про себе, свої фотографії, оцінювати та коментувати фотографії інших користувачів, користуватися усіма доступними сервісами «КСД».

  6.2. Користувач зобов’язується дотримуватися правил, встановлених цією Угодою.

  7. Права та обов'язки Адміністрації «КСД»:

  7.1. Адміністрація «КСД» здійснює поточне управління «КСД», визначає склад сервісів «КСД», його структуру і зовнішній вигляд, здійснює інші надані їй права.

  7.2. Адміністрація «КСД» зобов’язується не розголошувати навмисно персональну інформацію про Користувачів, надану ними при реєстрації, третім особам, окрім випадків, передбачених законодавством та нормами міжнародного права.

  7.3. Адміністрація не займається розглядом та вирішенням суперечок і конфліктних ситуацій, що виникають між Користувачами.

  8. Адміністрація «КСД» настійно рекомендує:

  8.1. Не розміщувати на Сайті у відкритому доступі свої контактні дані, зокрема номер телефону, адресу електронної пошти, номер ICQ тощо.

  8.2. У всіх інших випадках вживати необхідні заходи для забезпечення конфіденційності даних Вашого аккаунту, які використовуються для доступу до «КСД».

  8.3. Не розміщувати на Сайті будь-які матеріали, якщо Ви не впевнені, що їх використання не порушує чиїх-небудь майнових чи особистих немайнових прав;

  8.4. У разі, якщо хтось із користувачів явно виявив своє небажання спілкуватися з Вами, — утримайтесь від подальших спроб вступити з ним в контакт.

  8.5. При використанні «КСД» утримайтеся від вчинення дій, які свідомо є протиправними або можуть бути розцінені як протиправні.

  9. Відповідальність Користувача:

  9.1. За порушення правил написання повідомлень будь-яких типів в «КСД» Адміністрація «КСД» залишає за собою право видалити всі наявні повідомлення даного Користувача. При повторній спробі Користувача порушити правила написання повідомлень, його аккаунт буде заблоковано.

  9.2. За порушення правил розміщення фотографій в «КСД» Адміністрація «КСД» залишає за собою право заблокувати фото цього Користувача. При повторній спробі Користувача завантажити фотографію, яка не відповідає правилам, його аккаунт буде заблоковано.

  9.3. Адміністрація залишає за собою право видаляти будь-які неприйнятні для розміщення в «КСД» повідомлення, фотографії, зображення та іншу інформацію, розміщену Користувачами в «КСД».

  10. Попередження про можливу юридичну відповідальність.

  Адміністрація Сайту звертає увагу користувачів на те, що за розголошення (порушення конфіденційності) інформації, тобто вчинення дій, в результаті яких інформація, доступ до якої обмежується відповідно до закону (державна, службова, комерційна таємниця, різноманітні професійні таємниці тощо), стає відомою стороннім особам без згоди на це її власника, а також за незаконне використання об’єктів інтелектуальної власності (творів науки, літератури, мистецтва, програм для ЕОМ і баз даних, фонограм тощо), у тому числі шляхом розміщення їх копій або частин в мережі Інтернет, Конституцією України встановлена цивільно-правова, адміністративна та кримінальна відповідальність.

  Юридична відповідальність (у тому числі кримінальна) встановлена також за розпалення ненависті або ворожнечі, приниження честі і гідності людини або групи осіб за будь-якими ознаками, образу, пропаганду насильства над громадянами, відмови від виконання громадських обов’язків, здійснення протиправних діянь, неправомірний доступ до комп’ютерної інформації, а також за ряд інших дій, заборонених Угодою.

 

 

Ваш пароль

В розділі «Особистий кабінет» —> «Безпека» Ви можете ввести додатковий пароль для входу на сайт і убезпечити свої дані клієнта КСД.

Процедура присвоєння паролю проста:

 

 

Після цього на Ваш email, вказаний під час реєстрації у КСД, надійде лист–підтвердження паролю. Вам необхідно підтвердити пароль, перейшовши за посиланням.

 

 

 • 3. Перейшовши на сайт, Ви побачите повідомлення про успішну реєстрацію пароля.

 

 

Змінити діючий пароль можна за допомогою форми, що автоматично стає доступною після того, як Ви присвоїли пароль в розділі «Особистий кабінет» —> «Безпека». Процедура заміни пароля така ж, як і для присвоєння нового пароля.

 

Увага! Щоб уникнути неприємних випадків НЕ ПОВІДОМЛЯЙТЕ НІКОМУ СВІЙ ПАРОЛЬ ДЛЯ ВХОДУ НА САЙТ.

 

Що робити, якщо Ви забули свій персональний номер?

Зверніться до КСД будь–яким зручним для Вас способом для нагадування персонального номеру. Звернувшись до інформаційної служби по телефону, назвіть свої особисті дані. У випадку звернення в письмовому вигляді, вкажіть прізвище, ім`я, по батькові та повну поштову адресу. Після того, як дані, що Ви вказали, пройдуть ідентифікацію в базі даних КСД. Ми з радістю нагадаємо Вам персональний номер.

Увага! Свій персональний номер Ви можете побачити на формах для замовлення товарів, а також в темі електронних листів, що КСД відправляє на Вашу електронну адресу (email).