Закрити
Відновіть членство в Клубі!
Ми дуже раді, що Ви вирішили повернутися до нашої клубної сім'ї!
Щоб відновити своє членство в Клубі — скористайтеся формою авторизації: введіть номер своєї клубної картки та прізвище.
Важливо! З відновленням членства у Клубі Ви відновлюєте і всі свої клубні привілеї.
Авторизація для членів Клубу:
№ карти:
Прізвище:
Дізнатися номер своєї клубної картки Ви
можете, зателефонувавши в інформаційну службу
Клубу або отримавши допомогу он-лайн..
Інформаційна служба :
(067) 332-93-93
(050) 113-93-93
(093) 170-03-93
(057) 783-88-88
Якщо Ви ще не були зареєстровані в Книжковому Клубі, але хочете приєднатися до клубної родини — перейдіть за
цим посиланням!
Вступай до Клубу! Купуй книжки вигідно. Використовуй БОНУСИ »
УКР | РУС

Труді Канаван

Труди Канаван - Щит магов
Уривок з роману
Труді Канаван

Канаван народилася в Kew, Мельбурн, виросла в передмісті Ferntree Gully. З раннього дитинства була творчою натурою, цікавилася мистецтвом, письменством і музикою. Прийнявши рішення стати професійним художником, вона закінчила College of Decoration Мельбурну, де в 1988 р. отримала винагороду за Highest Aggregate Mark in Art Subjects.

У 1995 р. Канаван заснувала The Telltale Art, фірму, що надає послуги в області графічного дизайну. У цьому ж році вона почала працювати на Aurealis, австралійський журнал фантастики і наукової фантастики, в якому виконувала будь-які роботи: редактора обкладинок, коректора, творця веб-сторінок і відправника листів. Працюючи в цьому журналі, вона почала писати у вільний час. Канаван говорить, що до 25 років мріяла написати роман, але для цього їй не вистачало зосередженості. Коли їй виповнилося 25, вона закінчила декілька курсів, відточуючи свою майстерність в створенні фантастики, і в той же час прокладала дорогу в світ творчості після декількох відмов видавництв.

Кар`єра Канаван почалася в 1999 р., коли її розповідь “Whispers of the Mist Children” отримала Aurealis Award в номінації Краща фантастична розповідь. У 2001 р. вона укріпила свою позицію завдяки своїй трилогії The Magicians’ Guild про дівчинку з трущоб Соне, яку переслідували за її неконтрольовану магію. Роман, який є першою книгою трилогії Black Magician Trilogy, приніс їй широке визнання, а друга книга трилогії, The Novice (2002 р.), була номінована на Aurealis Award вкатегорії Кращий фантастичний роман. Третя книга, The High Lord, з`явилася в січні 2003 р. і була номінована на Ditmar в категорії Кращий роман. Всі три книги попали в десятку бестселерів Австралії.

В даний час, за версією Nielsen Bookscan, трилогія є найбільш успішною дебютною серією в області фантастики за останні десять років. У 2006 р. було продано більше 275 тис. екземплярів. Трилогія перекладена німецькою, голландською, італійською, польською і французькою мовами. Друга трилогія Канаван, Age of the Five, також була визнана читачами. Перша книга з серії, Priestess of the White, досягла третьої позиції в списку бестселерів Sunday Times по фантастиці, стримуючись в десятці впродовж шести тижнів. На початку 2006 р. Труді підписала контракт (на семизначну суму) з Orbit на створення передісторії і продовження трилогії Black Magician Trilogy, які мають бути опубліковані в лютому 2009 г.
В даний час Труді працює над створенням своєї третьої трилогії The Traitor Spy trilogy, перша книга якої повинна з'явитися 6 травня 2010 р. Канаван вважає, що «кращий спосіб удосконалити свою творчість — це писати. Багато писати».У розділі "FAQ" своєї веб-сервера-сторіночки вона повідомляє, що не завжди пише своїх персонажів з себе або якого-небудь іншої людини зі свого оточення. Коли їй поставили питання з приводу того, що вона придумує нові імена для тварин, вона відповіла, що тварини, що населяють її світ, не є тими самими, які населяють наш світ, але схожі з ними, оскільки заповнюють ті ж екологічні ніші. На відміну від інших авторів фантастики і наукової фантастики, Канаван схвально відноситься до творів письменників-любителів.

Винагороди
• Робота Канаван для Aurealis і Eidolon була номінована на Ditmar Award як "Best Professional Artwork" в 1996 р.
• "Whispers of the Mist Children" отримав Aurealis Award як "Best Fantasy Short Story" 1999 р.
• The Novice був номінований на Aurealis Award як "Best Fantasy Novel" в 2002 р.
• На Ditmars в 2003 р. Канаван отримала винагороду в категорії "Best Short Story" за "Room for Improvement", опублікований Foreign Shores; The High Lord був номінований на винагороду за "Best Novel", а її обкладинка для Fables & Reflections була номінована в категорії "Best Professional Artwork".
• The Magician’s Apprentice (Австралія, США, Великобританія) отримав Aurealis Award 2010 р. як Best Fantasy Novel.