Закрити
Відновіть членство в Клубі!
Ми дуже раді, що Ви вирішили повернутися до нашої клубної сім'ї!
Щоб відновити своє членство в Клубі — скористайтеся формою авторизації: введіть номер своєї клубної картки та прізвище.
Важливо! З відновленням членства у Клубі Ви відновлюєте і всі свої клубні привілеї.
Авторизація для членів Клубу:
№ карти:
Прізвище:
Дізнатися номер своєї клубної картки Ви
можете, зателефонувавши в інформаційну службу
Клубу або отримавши допомогу он-лайн..
Інформаційна служба :
(067) 332-93-93
(050) 113-93-93
(093) 170-03-93
(057) 783-88-88
Якщо Ви ще не були зареєстровані в Книжковому Клубі, але хочете приєднатися до клубної родини — перейдіть за
цим посиланням!
УКР | РУС

В. Чан Кім

В. Чан Кім — «Стратегія Блакитного Океану. Як створити безхмарний ринковий простір і позбутися конкуренції»
уривок з книги
В. Чан Кім
В. Чан Кім — співдиректор INSEAD Blue Ocean Strategy Institute і Boston Consulting Group Брюса Д. Гендерсона, один із авторів бестселеру «Стратегія блакитного океану». 

Народився в Кореї. До приходу в INSEAD був професором бізнес-школи Мічиганського університету. Входив до складу ради директорів, а також працював радником численних мультинаціональних корпорацій у Європі, США і країнах Азійсько-Тихоокеанського регіону. Кім є консультативним членом Європейського Союзу і виконує обов’язки радника в кількох країнах. 

Ціла низка статей В. Чан Кіма, присвячена стратегії та управлінню мультинаціональними корпораціями, була опублікована в Academy of Management Journal, Management Science, Organization Science, Strategic Management Journal, Administrative Science Quarterly, Journal of International Business Studies, Harvard Business Review, MIT Sloan Management Review та інших виданнях. 

Разом із Рене Моборн Кім є співавтором книги «Стратегія Блакитного Океану. Як створити безхмарний ринковий простір і позбутися конкуренції», яка принесла їм 2014 року нагороду від Асоціації консалтингових фірм. L’Expansion назвав Кіма та Рене «гуру майбутнього номер один». 

Крім того, 2011 року Кім Чан став переможцем у номінації Strategy Award рейтингу Thinkers 50. Того ж таки 2011 року Кім увійшов до Зали слави лідерів року за версією часопису Fast Company, а за два роки був названий у числі п’яти найкращих професорів бізнес-шкіл у всьому світі за рейтингом МВА. Кім є лауреатом кількох премій, у тому числі All-Time Top 40 Bestselling Cases, 2014, Best Case in Strategy, 2008 і Best Overall Case, 2009. Кім виступив співзасновником Blue Ocean Strategy Network (BOSN) — світової спільноти практиків стратегії блакитного океану, яку створив разом з Рене Моборн. BOSN охоплює вчених, консультантів, керівників та урядовців.