Закрити
Відновіть членство в Клубі!
Ми дуже раді, що Ви вирішили повернутися до нашої клубної сім'ї!
Щоб відновити своє членство в Клубі — скористайтеся формою авторизації: введіть номер своєї клубної картки та прізвище.
Важливо! З відновленням членства у Клубі Ви відновлюєте і всі свої клубні привілеї.
Авторизація для членів Клубу:
№ карти:
Прізвище:
Дізнатися номер своєї клубної картки Ви
можете, зателефонувавши в інформаційну службу
Клубу або отримавши допомогу он-лайн..
Інформаційна служба :
(067) 332-93-93
(050) 113-93-93
(093) 170-03-93
(057) 783-88-88
Якщо Ви ще не були зареєстровані в Книжковому Клубі, але хочете приєднатися до клубної родини — перейдіть за
цим посиланням!
УКР | РУС

Боббі Пайрон

Боббі Пайрон — «Стая»
уривок з книги
Боббі Пайрон

Боббі Пайрон — американська письменниця.

Автобіографія:

«Коли я була дитиною, моя родина, і ​​я жили в будинку біля берега моря... »

Я народився в Голлівуді 16 липня. Моя мама дуже любила океан. Коли вона була вагітна мною, вона ходила на пляж кожного дня, плавала в океані, шукала мушлі або просто лежала на сонці... Коли у неї почалися перейми, вона плавала в океані. Думаю, саме тому я завжди мріяла бути русалкою або жабою.

Я була сором’язливою, тихою дитиною, яку турбувало багато речей. Мої батьки були дуже терплячі і намагалися відповісти на всі мої запитання. Моя старша сестра, Лорі, була набагато безтурботнішою. У неї була багата уява, і вона весь час придумувала для нас різні історії та ігри.

Всі в моїй родині любили тварин. У нас завжди були собаки, які ставали членами сім’ї. Ми часто їздили в зоопарк. Моїми фаворитами були і залишаються жирафи. А ще я дуже хотіла стати пастушкою!

Ще одна моя велика любов — окрім океану і тварин — читання. Мій батько і я почали разом читати комікси раніше, ніж я пішла в дитячий садок. Першою книгою, яку я прочитала самостійно була Casey, the Utterly Impossible Horse. У мене досі є її примірник! Мій батько помер раптово, коли мені ще не було семи років. Після цього книги стали для мене ще важливішими. Вони не тільки дозволяли ненадовго «втекти», а й допомагали мені розібратися в багатьох речах і не давали відчувати себе самотньою. Як і зараз!

Я перечитала всі книги про Пеппі Довгу Панчоху і купу книг про тварин. У дев’ять років я вже мріяла стати письменником. Була навіть спроба написати книгу про брата з сестрою, які втекли з дому і зустрілися зі стадом диких поні, але я здалася на 32 сторінці, тому що стало боляче писати. У той момент я зрозуміла, що писати — це важко!

У моєму житті було багато поворотів перш ніж я зрозуміла, що потрібно слідувати своїй дитячій мрії і почати писати. До цього я поступила в коледж і отримала ступінь у галузі психології та антропології. Протягом деякого часу захоплювалася рок-н-ролом і співала. Потім повернулася до коледжу і отримала диплом бібліотекаря. Бібліотекарем пропрацювала більше двадцяти п’яти років.

А потім, нарешті, я сіла і написала свій перший роман. На цей раз я не зупинилася на 32 сторінці, хоча, як і раніше, писати було важко. Але не писати я вже не могла, так що продовжувала йти далі. У жовтні 2009 року моя перша книга була видана!

Мені пощастило, в моєму будинку є чудова кімната, де є все, про що може мріяти письменник: мої улюблені книги, музика, собаки і вид з мого вікна. З цього вікна я бачу, як осикові листя із зелених перетворюються на золоті. Я дивлюся, як взимку падає сніг. На дошці оголошень, яка висить біля мого столу, у мене є речі, які надихають і заохочують: фотографії моїх дітей, листівка з фотографією старого млина в Північній Кароліні, вірш про собак, який я особливо люблю, листівка, яка нагадує мені, що іноді потрібно йти на ризик, і фотографія маленького російського хлопчика, яка надихала мене, коли я писала книгу «Стая».

Я хотіла б сказати, що пишу щодня від світанку до заходу. Але, на жаль, я не настільки дисциплінована! Часто кімната залишається порожньою і чекає свого часу... »