Закрити
Відновіть членство в Клубі!
Ми дуже раді, що Ви вирішили повернутися до нашої клубної сім'ї!
Щоб відновити своє членство в Клубі — скористайтеся формою авторизації: введіть номер своєї клубної картки та прізвище.
Важливо! З відновленням членства у Клубі Ви відновлюєте і всі свої клубні привілеї.
Авторизація для членів Клубу:
№ карти:
Прізвище:
Дізнатися номер своєї клубної картки Ви
можете, зателефонувавши в інформаційну службу
Клубу або отримавши допомогу он-лайн..
Інформаційна служба :
(067) 332-93-93
(050) 113-93-93
(093) 170-03-93
(057) 783-88-88
Якщо Ви ще не були зареєстровані в Книжковому Клубі, але хочете приєднатися до клубної родини — перейдіть за
цим посиланням!
УКР | РУС

Маріо П’юзо

Маріо П’юзо — «Хрещений батько»
уривок з книги
Маріо П’юзо
Маріо П’юзо — американський письменник італійського походження, критик, сценарист і белетрист. Народився 15 жовтня 1920 року в Нью-Йорку в родині італійських іммігрантів. Під час Другої світової служив в частинах ВПС США у Східній Азії і в Німеччині. Навчався в Нью-Йоркській Новій школі соціальних досліджень і в Колумбійському університеті. Зо два десятки років працював в урядових установах США. З 1963 року Маріо П’юзо почав працювати позаштатним журналістом та став професійним літератором.

Перша книга Маріо П’юзо «Темна арена» була надрукована у 1955 році. Дія роману розгортається в повоєнній Німеччині. У центрі подій історія кохання американського солдата та німецької дівчини. Наступний роман «Щаслива мандрівниця», що вийшов у 1965 році, присвячений важкому життю італійських емігрантів в США у роки Великої депресії.

Широку популярність письменникові приніс виданий у 1969 році роман «Хрещений батько»: про коріння і закони честі італійської мафії, корупцію, насильство та шляхетного гангстера Дона Корлеоне. У 1970-ті рр. роман став бестселером. У 1972 році за твором автора Френсіс Форд Коппола зняв однойменний фільм, сценарій для якого написав сам П’юзо.

Помер Маріо П’юзо від серцевої недостатності 2 липня 1999 року на 79-му році життя. Після смерті автора було опубліковано його роман «Омерта» (2000 р.), а остання робота Маріо П’юзо — роман «Сім’я» — залишився незавершеним.