Закрити
Відновіть членство в Клубі!
Ми дуже раді, що Ви вирішили повернутися до нашої клубної сім'ї!
Щоб відновити своє членство в Клубі — скористайтеся формою авторизації: введіть номер своєї клубної картки та прізвище.
Важливо! З відновленням членства у Клубі Ви відновлюєте і всі свої клубні привілеї.
Авторизація для членів Клубу:
№ карти:
Прізвище:
Дізнатися номер своєї клубної картки Ви
можете, зателефонувавши в інформаційну службу
Клубу або отримавши допомогу он-лайн..
Інформаційна служба :
(067) 332-93-93
(050) 113-93-93
(093) 170-03-93
(057) 783-88-88
Якщо Ви ще не були зареєстровані в Книжковому Клубі, але хочете приєднатися до клубної родини — перейдіть за
цим посиланням!
УКР | РУС

Міша Дефонсека

Міша Дефонсека

Міша Дефонсека (Монік Леві, уроджена Монік Де Ваель 12 травня 1937) — бельгійська письменниця, автор бестселера про Голокост «Выжить с волками». 

Письменниця народилася 12 травня 1937 року в передмісті Брюсселя у комуні Еттербек. Її батьки Роберт і Джозефін Де Ваель були учасниками Опору в роки окупації Бельгії. Після арешту батько дав згоду на співпрацю з гестапо, після звільнення родина переїхала до Німеччини. 

Деякий час Міша Дефонсека мешкала в Парижі. У 1988 році разом зі своїм чоловіком Морісом Леві переїхала до США. Оселилася в містечку Мілліс, штат Массачусетс. Кілька років була безробітною. В цей час почала писати оповідання про пригоди маленької дівчинки в роки Другої світової війни. 

У 1997 році вийшла в світ книжкаа спогадів під назвою Misha, a Memoir of the Holocaust Years («Выжить с волками»). Вона миттєво стала популярною в Європі і згодом була переведена 18 мовами. По ній у Франції у 2007 році було знято фільм Survivre avec les loups. Але 29 лютого 2008 року під час суперечки про гонорари з черговим видавцем автор та її адвокат визнали, що книжкаа, яка стала бестселером, є вигадкою, незважаючи на те що вона була представлена ​​в якості автобіографії.