Закрити
Відновіть членство в Клубі!
Ми дуже раді, що Ви вирішили повернутися до нашої клубної сім'ї!
Щоб відновити своє членство в Клубі — скористайтеся формою авторизації: введіть номер своєї клубної картки та прізвище.
Важливо! З відновленням членства у Клубі Ви відновлюєте і всі свої клубні привілеї.
Авторизація для членів Клубу:
№ карти:
Прізвище:
Дізнатися номер своєї клубної картки Ви
можете, зателефонувавши в інформаційну службу
Клубу або отримавши допомогу он-лайн..
Інформаційна служба :
(067) 332-93-93
(050) 113-93-93
(093) 170-03-93
(057) 783-88-88
Якщо Ви ще не були зареєстровані в Книжковому Клубі, але хочете приєднатися до клубної родини — перейдіть за
цим посиланням!
УКР | РУС

Поліна Дашкова

Поліна Дашкова

Поліна Дашкова — зірка гостросюжетного роману європейського рівня, автор відомих романів, виданих накладом понад 10 млн. примірників. 

Кожне її твір миттєво стає бестселером. Майстер гостросюжетної прози. Вона володіє рідкісним даром тримати увагу читача в найсильнішій напрузі, блискуче розвиваючи інтригу, вибудовуючи гострі, часом парадоксальні ситуації. Автор створює живі образи, що запам'ятовуються, змушує читача думати і відчувати разом з героями. 

Її батьки, діди і прадіди належали до столичної інтелігенції. В родині Поліни: професори, науковці, лікарі та творчі особистості. Творити вона почала дуже рано, з семирічного віку. Свого часу збиралася стати лікарем (продовживши сімейну династію), але швидко передумала. У 1979 році вона вступила до Літературного інституту імені М. Горького. Коли Поліна Дашкова вчилася на п’ятому курсі, вона була прийнята на роботу літературним консультантом в журнал «Сельская молодежь». У літературі дебютувала як поет, її вірші публікувалися в журналах «Сельская молодежь», «Юность», альманасі «Молодые голоса». В 1990-х роках Дашкова була завідуючою відділом літератури «Русского курьера». Перший, опублікований в 1996 році, роман «Кровь нерожденных» миттєво зробив Дашкову знаменитістю. 

Твори Поліни Дашкової переведені на французьку та німецьку мови. Вона дуже популярна за кордоном, особливо в Німеччині. Письменниця регулярно їздить до Німеччини, зустрічається там із чисельними шанувальниками своєї творчості, а також бере участь у Франкфуртському книжковому ярмарку.