Закрити
Відновіть членство в Клубі!
Ми дуже раді, що Ви вирішили повернутися до нашої клубної сім'ї!
Щоб відновити своє членство в Клубі — скористайтеся формою авторизації: введіть номер своєї клубної картки та прізвище.
Важливо! З відновленням членства у Клубі Ви відновлюєте і всі свої клубні привілеї.
Авторизація для членів Клубу:
№ карти:
Прізвище:
Дізнатися номер своєї клубної картки Ви
можете, зателефонувавши в інформаційну службу
Клубу або отримавши допомогу он-лайн..
Інформаційна служба :
(067) 332-93-93
(050) 113-93-93
(093) 170-03-93
(057) 783-88-88
Якщо Ви ще не були зареєстровані в Книжковому Клубі, але хочете приєднатися до клубної родини — перейдіть за
цим посиланням!
УКР | РУС

Патриція Брейсвелл

Патриція Брейсвелл — «Корона для миледи»
уривок з книги
Патриція Брейсвелл — «Цена крови»
уривок з книги
Патриція Брейсвелл

Патриція Брейсвелл виросла в Каліфорнії, де викладала літературу, перш ніж стати письменницею. «Корона для миледи» — її перший роман.

Автобіографія :

«Я народилася і виросла в Лос-Анджелесі. Більшу частину свого дитинства я провела, згорнувшись калачиком на дивані і втупившись у книгу. Зазвичай це були романи про Англію. Чому того, хто виріс в умовах сонячної Південної Каліфорнії, так тягнуло до історій про туманні зелені долини Англії, досі залишається загадкою. Ми часто захоплюємося тим, чим не повинні, я вважаю.

У коледжі я відвідувала курс англійської літератури. Також виступала в театральних постановках, працювала неповний робочий день в книжковому магазині і співала з невеликим гуртом у місцевому барі — так тривало кілька років. Свій останній семестр я провела у Швейцарії. Після декількох місяців подорожей я дісталася до Великобританії, де віддала данину місцям, які до цього багато років бачила лише в своїй уяві.

Після цього я повернулася до Каліфорнії і вступила до аспірантури, де отримала ступінь магістра і стала вчителем. Я викладала англійську в середній школі, і я все ще вірю, що знайомство учнів з основами описового письма, з п’єсами Шекспіра та з поняттями теми, іронії і тону в літературі — це одне з найскладніших завдань. Зрештою я покинула Лос-Анджелес заради зелених ландшафтів Сан-Франциско, де я зустріла і вийшла заміж за чарівного канадця. Разом ми виростили двох синів, які зараз самостійно будують своє життя і кар’єру.

Вивчення літератури і її створення — це дві дуже різні речі. Я читала книги, відвідувала заняття і семінари, навіть писала оповідання — жанр, який, здавалося б, вимагає більш похмурого погляду на життя. Я опублікувала ряд нарисів і статей, але все ж завжди тяжіла до жанру, який зачарував мене з того моменту, коли я взяла в руки «Чорного Красеня» у віці семи років. Я завжди хотіла написати роман.

І ось одного разу я натрапила на ім’я англійської королеви, яке було зовсім мені не знайоме. Заінтригована, я почала дослідження — стала частіше їздити до Англії і до Франції — і почала писати свій перший роман «Корона для миледи». Це перша книга майбутньої трилогії... »