Закрити
Відновіть членство в Клубі!
Ми дуже раді, що Ви вирішили повернутися до нашої клубної сім'ї!
Щоб відновити своє членство в Клубі — скористайтеся формою авторизації: введіть номер своєї клубної картки та прізвище.
Важливо! З відновленням членства у Клубі Ви відновлюєте і всі свої клубні привілеї.
Авторизація для членів Клубу:
№ карти:
Прізвище:
Дізнатися номер своєї клубної картки Ви
можете, зателефонувавши в інформаційну службу
Клубу або отримавши допомогу он-лайн..
Інформаційна служба :
(067) 332-93-93
(050) 113-93-93
(093) 170-03-93
(057) 783-88-88
Якщо Ви ще не були зареєстровані в Книжковому Клубі, але хочете приєднатися до клубної родини — перейдіть за
цим посиланням!
УКР | РУС

Е. Скотт Берг

Е. Скотт Берг — «Гений. История человека, открывшего миру Хемингуэя и Фитцджеральда»
уривок з книги
Е. Скотт Берг
Ендрю Скотт Берг — американський біограф та журналіст.

Народився в місті Норволк, штат Коннектикут. У віці восьми років переїхав разом з батьками до Лос-Анджелеса. Навчаючись на другому курсі Palisades Charter High School, Скотт зацікавився творчістю Френсіса Скотта Фіцджеральда, прочитав усі його твори й настільки захопився особистістю письменника, що у 1967 році вступив до Прінстонського університету — вищого навчального закладу, який свого часу закінчив Фіцджеральд.

Під час навчання Скотт брав участь у театральних постановках університетської трупи і навіть хотів стати актором. У 1971 році Берг закінчив університет. Цього ж року він вирішив написати книгу про Макса Перкінса — відомого редактора, завдяки якому в американській літературі з'явилися такі видатні письменники, як Френсіс Скотт Фіцджеральд, Ернест Хемінгуей, Томас Вульф і багато інших. Книга отримала назву «Гений. История человека, открывшего миру Хемингуэя и Фитцджеральда» і вийшла в 1978 році, а в 1980-му Скотт Берг був удостоєний Національної книжкової премії.

Його друга книга — «Goldwyn: A Biography» — побачила світ у 1989 році. Вона оповідає про життя одного з найвидатніших американських кінопродюсерів Семюела Голдвіна. У 1998 році Скотт Берг опублікував біографію першого льотчика, який сам перелетів Атлантичний океан — Чарльза Ліндберга. 1999 року ця книга отримала Пулітцерівську премію.

Також перу Скотта Берга належать мемуари про його дружбу з актрисою Кетрін Хепберн (2003) і біографія 28-го президента США Вудро Вільсона (2013).