Закрити
Відновіть членство в Клубі!
Ми дуже раді, що Ви вирішили повернутися до нашої клубної сім'ї!
Щоб відновити своє членство в Клубі — скористайтеся формою авторизації: введіть номер своєї клубної картки та прізвище.
Важливо! З відновленням членства у Клубі Ви відновлюєте і всі свої клубні привілеї.
Авторизація для членів Клубу:
№ карти:
Прізвище:
Дізнатися номер своєї клубної картки Ви
можете, зателефонувавши в інформаційну службу
Клубу або отримавши допомогу он-лайн..
Інформаційна служба :
(067) 332-93-93
(050) 113-93-93
(093) 170-03-93
(057) 783-88-88
Якщо Ви ще не були зареєстровані в Книжковому Клубі, але хочете приєднатися до клубної родини — перейдіть за
цим посиланням!
УКР | РУС

Террі Брукс

Террі Брукс - «Легенды Шаннары»
уривок з книги
Террі Брукс

Террі Брукс (8 січня 1944, Стерлінг, Іллінойс, США) — американський письменник–фантаст.

Народився у 1944 році в Іллінойсі, де провів своє дитинство і юність. Він вступив до коледжу, а потім закінчив Юридичну Школу при Університеті імені Вашингтона та Лі. У коледжі Террі Брукс і почав писати, створивши кілька оповідань у жанрі наукової фантастики, вестерну і реалістичної прози.

У 1977 році Террі Брукс написав і опублікував фантастичний роман «Меч Шаннары» (the Sword of Shannara). Сюжет роману стосувався останнього нащадка ельфійського роду Шаннари, єдиного, хто може опанувати магічним Мечем і врятувати Чотири Землі від чарівника Брони. У своєму дебюті Террі явно наслідував Джону Р. Р. Толкієну, і сам не заперечує цього. «Меч Шаннари» стала першою книгою в жанрі фантастики, що потрапила в рейтинг бестселерів New York Times і протрималася там більше п'яти місяців. Після цього Брукс вирішив займатися письменницькою справою професійно, і залишив свою юридичну кар'єру, щоб присвятити весь час написанню книг.

У 1982 Террі опублікував продовження - «Эльфийские Камни Шаннары», а «Песнь Шаннары», опублікована в 1985, завершила трилогію про сімейство Омсвордів.

Брукс переїхав в Сіетл і написав в 1986 «Продается Волшебное Королевство», іронічну казку про простого чоловіка на ім`я Бен Холлідей, який несподівано став володарем цілого чарівного королівства. Книга стала початком його нової серії романів про Заземелля, яку незабаром поповнили The Black Unicorn і Wizard at Large.

У 1990 Террі повернувся до Чотирьох Земель і написав тетралогію «Наследие Шаннары», в якій відступив від колишніх казково-епічних канонів у бік техномагів і постапокаліпсису. Надалі Террі не зупинявся надовго на одній серії, перемежовуючи Шаннари з Заземеллям, що допомагало йому пробувати нові ідеї.

У 1996 він написав First King of Shannara, приквел до всієї епопеї.

Також перу Террі Брукса належать новелізація фільму «Star Wars - Примарна Загроза», і трилогія «темного» фентезі The Word & Void. Террі Брукс написав передмову до трилогії «Долина Ледяного Ветра» Роберта Сальваторе.