Закрити
Відновіть членство в Клубі!
Ми дуже раді, що Ви вирішили повернутися до нашої клубної сім'ї!
Щоб відновити своє членство в Клубі — скористайтеся формою авторизації: введіть номер своєї клубної картки та прізвище.
Важливо! З відновленням членства у Клубі Ви відновлюєте і всі свої клубні привілеї.
Авторизація для членів Клубу:
№ карти:
Прізвище:
Дізнатися номер своєї клубної картки Ви
можете, зателефонувавши в інформаційну службу
Клубу або отримавши допомогу он-лайн..
Інформаційна служба :
(067) 332-93-93
(050) 113-93-93
(093) 170-03-93
(057) 783-88-88
Якщо Ви ще не були зареєстровані в Книжковому Клубі, але хочете приєднатися до клубної родини — перейдіть за
цим посиланням!
УКР | РУС

Пол Екман

Пол Екман

Пол Екман (Paul Ekman) -  відомий американський психолог, професор Каліфорнійського університету в Сан-Франциско. Він має усесвітню популярність завдяки своїми дослідженням невербальної поведінки, приділяючи при цьому особливу увагу проблемам розпізнавання емоційних станів людини. Виклад отриманих їм даних можна знайти в будь-якому сучасному американському підручнику з соціальної психології.

Професор Екман відомий у всьому світі і як натхненник популярного телесеріалу «Обдури мене» («Lie to me»), а також прототип його головного героя, доктора Лайтмана. У 2009 році журнал «Time» включив Пола Екмана до списоку 100 найбільш впливових людей світу.

Ім`я письменника  відоме в нашій країні не лише професійним психологам, але і масовому читачеві. Не так давно у нас було опубліковано переклад невеликої, але дуже ємкої книги П. Екмана «Чому діти брешуть?» (М.: Педагогіка - Прес, 1993). У ній аналізувалися мотиви, які спонукають дитину брехати, і давалися відповідні поради батькам. Поза сумнівом, що не лише батьки, але також педагоги і психологи знайшли немало корисного для себе в цій книзі. Пол Екман кілька разів бував у нас - і в СРСРі в Росії, читав місячний курс лекцій в Ленінградському університеті. Сьогодні  Пів Екман є найбільшим фахівцем з питань розпізнавання брехні.

Екман пише: «Брехня настільки природна, що її відверто можна віднести майже до всіх сфер людської діяльності».