Закрити
Відновіть членство в Клубі!
Ми дуже раді, що Ви вирішили повернутися до нашої клубної сім'ї!
Щоб відновити своє членство в Клубі — скористайтеся формою авторизації: введіть номер своєї клубної картки та прізвище.
Важливо! З відновленням членства у Клубі Ви відновлюєте і всі свої клубні привілеї.
Авторизація для членів Клубу:
№ карти:
Прізвище:
Дізнатися номер своєї клубної картки Ви
можете, зателефонувавши в інформаційну службу
Клубу або отримавши допомогу он-лайн..
Інформаційна служба :
(067) 332-93-93
(050) 113-93-93
(093) 170-03-93
(057) 783-88-88
Якщо Ви ще не були зареєстровані в Книжковому Клубі, але хочете приєднатися до клубної родини — перейдіть за
цим посиланням!
УКР | РУС

Густав Емар

Густав Емар

Густав Емар - французький письменник, справжнє ім`я Олівер Глуа, автор численних пригодницьких романів. Олівер Глуа народився у вересні 1818 року в Парижі. Став юнаком, Олівер залишив Францію. Він поступив юнгою на корабель торгового флоту, що прямував до Америки, і десять років провів в плаваннях і сухопутних подорожах різними країнами.

 Довгі роки він подорожував по Північній і Південній Америці, жив декілька років серед індійців, вивчаючи побут різних племен. Повернувшись у віці тридцяти років до Франції, він взяв участь у революції 1848 року. Після встановлення режиму Наполеона III Емар знову вирушає до Америки, де здійснює декілька небезпечних експедицій в малодосліджених районах. У 1858 - 1870 роках вийшло в світ більше тридцяти романів Емара, що мали галасливий успіх у публіки, що читала.

Героями безлічі романів Емара були індійці - то благородні і великодушні, то жорстокі й хитрі, але завжди мужні і горді воїни. Мексика і Аргентина, Нова Англія, Арканзас і Техас, Канада і Вогняна земля - географія його творів охоплює увесь материк. У основі багатьох романів лежать справжні історичні події, діють історичні особи, з якими стикається і будує свої взаємини романтичний герой. На справді, численні американські романи Емара в сукупності являють енциклопедією Америки, сповнену яскравих і екзотичних подробиць життя Нового Світу.

Колоніальна екзотика, романтика пошуків, відкриттів і завоювань - мабуть, це достатньо, щоб привернути до творів Емара інтерес і юних і дорослих шанувальників пригодницької літератури.