Закрити
Відновіть членство в Клубі!
Ми дуже раді, що Ви вирішили повернутися до нашої клубної сім'ї!
Щоб відновити своє членство в Клубі — скористайтеся формою авторизації: введіть номер своєї клубної картки та прізвище.
Важливо! З відновленням членства у Клубі Ви відновлюєте і всі свої клубні привілеї.
Авторизація для членів Клубу:
№ карти:
Прізвище:
Дізнатися номер своєї клубної картки Ви
можете, зателефонувавши в інформаційну службу
Клубу або отримавши допомогу он-лайн..
Інформаційна служба :
(067) 332-93-93
(050) 113-93-93
(093) 170-03-93
(057) 783-88-88
Якщо Ви ще не були зареєстровані в Книжковому Клубі, але хочете приєднатися до клубної родини — перейдіть за
цим посиланням!
УКР | РУС

Вікторія Холт

Вікторія Холт

Холт Вікторія (Holt Victoria) - відома англійська письменниця, майстер історико-авантюрного і готичного роману, яка продовжувала традиції Анни Редкліф, Мері Шеллі, сестер Бронте і Маргарет Мітчелл. Псевдоніми Карр Пилипа, Плейді Джин.

Справжнє ім`я Елеонор Елліс Бафорд, в заміжжя місіс Джордж Персіваль Хайберт. Вона була одним з видатних англійських авторів історичної белетристики першої половини двадцятого століття. Для своєї роботи вона використовувала вісім псевдонімів і часто багато хто з її читачів не підозрював, що це пише один і той же автор. У 1941 році вона почала підписувати свої романи її дівочим прізвищем: Елеонор, пізніше вона створила свій перший псевдонім Джин Плейді, під яким написала найбільше число книг. У 1950-их вона використовувала псевдоніми: Елбур Форд, Кетлін Келлов і Елеліс Тайт. У 1960, вона придумала псевдоніми: Анна Персіваль і популярний - Вікторія Холт (Хольт). У 1972 році, вона взяла ще один, останній псевдонім Пилипа Карр.

Елеонор Елліс Бафорд народилася 1 вересня 1906 року в Кенсингтон, Лондон. Її батько, Джозеф Бафорд не мав професій, перебивався усім, що було, виконував випадкову роботу, але саме він передав дочки свою любов до книг. У чотири роки вона вже вміла читати і читала дуже багато книг. У двадцять років вона вийшла заміж за торговця шкірами Джорджа Персіваля Хайбер, який розділив її любов до книг і читання.

Вона померла 18 січня 1993 в море, десь між Грецією і Порт-Саїда, Єгипет.