Закрити
Відновіть членство в Клубі!
Ми дуже раді, що Ви вирішили повернутися до нашої клубної сім'ї!
Щоб відновити своє членство в Клубі — скористайтеся формою авторизації: введіть номер своєї клубної картки та прізвище.
Важливо! З відновленням членства у Клубі Ви відновлюєте і всі свої клубні привілеї.
Авторизація для членів Клубу:
№ карти:
Прізвище:
Дізнатися номер своєї клубної картки Ви
можете, зателефонувавши в інформаційну службу
Клубу або отримавши допомогу он-лайн..
Інформаційна служба :
(067) 332-93-93
(050) 113-93-93
(093) 170-03-93
(057) 783-88-88
Якщо Ви ще не були зареєстровані в Книжковому Клубі, але хочете приєднатися до клубної родини — перейдіть за
цим посиланням!
УКР | РУС

Гаррі Максвелл Гаррісон

Гаррі Максвелл Гаррісон
Гарі Максвелл Гаррісон (12 березня 1925 — 15 серпня 2012) — відомий американський письменник-фантаст, редактор галузевих періодичних видань та антологій, художник-ілюстратор (замолоду) і активний учасник різноманітних національних та світових заходів, покликаних популяризувати фантастичну літературу.

Відомий, у першу чергу, завдяки кільком циклами романів науково-фантастичного («Світ смерті»), гумористично-фантастичного («Білл — герой Галактики», «Сталевий щур») циклів, а також роману «Посуньтеся! Посуньтеся!», що став основою для відзначеного критикою кінофільму «Зелений Сойлент» (1973).

Гаррі Гаррісон народився 1925 року, і на свій вісімнадцятий день народження був призваний до війська. Друга світова війна наділила його ненавистю до всього військового, що проявилося в такому сатиричному романі як «Білл — герой галактики». Чимало його ранніх оповідань з’являлися в часопису Джона Кемпбелла «Естаундінґ» і часто відображали його інтерес до питань охорони довкілля та мирного розв'язання конфліктів.
З 1946-го до 1948-го року Гаррі проходив навчання в школі карикатуристів і брав уроки живопису. Пізніше пробував себе на ниві художника і редактора, малював карикатури і ілюстрації, писав відгуки та рецензії. Але літературно-фантастична спрямованість його таланту взяла гору і з 1956-го року він стає професійним літератором. Гаррісон був завзятим мандрівником, разом з родиною він побував більш ніж в 50-ти країнах, подовгу жив в Мексиці, Англії, Італії, Данії та інших країнах Європи. В останні роки Гаррі осів в Ірландії, недалеко від Дубліна. Після смерті дружини здоров'я нашого героя погіршився, і він перебрався в будинок для людей похилого віку біля міста Льюїс.
Першою книжкової публікацією Гаррі Гаррісона був роман «Світ смерті» (Deathworld 1960), який в наступні роки було продовжено в трилогію героя Язона дин Альта. Більш успішним був вихід десятитомного циклу про «сталевого щура» Джиммі ді Гризе, який вперше з'явився в романі «Агенти в космосі».

Твори Гаррі Гаррісона відзначаються гуманістичною, антирасистською та антимілітаристською спрямованістю, сюжетною винахідливістю із відчутною гумористичною та сатиричною складовими.

Книжки цього автора
Сталевий Щур іде до армії. Книга 2. Детальна інформація, ціни, характеристики, опис
Джим ді Ґріз, він же Сталевий Щур, бачив та пережив чимало: рабство на чужій планеті, втрату товариша та наставника. Втім, Сталевий Щур не чекав, що перед ним замаячить перспектива армії   Читати далі »
50
40 грн
Скоро знову у продажу
Народження Сталевого Щура. Книга 1. Детальна інформація, ціни, характеристики, опис
З дитинства Джеймс Болівар Ді Гріз розумів, що відрізняється від інших. Йому нудно жити на провінційній планеті та вирощувати свинобразів. Далекий космос та великі гроші — ось що вабить його   Читати далі »
50
40 грн
Скоро знову у продажу
Сталевий Щур. Книга 3. Детальна інформація, ціни, характеристики, опис
Джеймс Болівар ді Ґріз — шахрай і авантюрист, кожна оборудка якого — справжній витвір мистецтва і можливість розважитися. Та під час чергової «розваги» усе раптом летить шкереберть   Читати далі »
50
40 грн
Скоро знову у продажу