Закрити
Відновіть членство в Клубі!
Ми дуже раді, що Ви вирішили повернутися до нашої клубної сім'ї!
Щоб відновити своє членство в Клубі — скористайтеся формою авторизації: введіть номер своєї клубної картки та прізвище.
Важливо! З відновленням членства у Клубі Ви відновлюєте і всі свої клубні привілеї.
Авторизація для членів Клубу:
№ карти:
Прізвище:
Дізнатися номер своєї клубної картки Ви
можете, зателефонувавши в інформаційну службу
Клубу або отримавши допомогу он-лайн..
Інформаційна служба :
(067) 332-93-93
(050) 113-93-93
(093) 170-03-93
(057) 783-88-88
Якщо Ви ще не були зареєстровані в Книжковому Клубі, але хочете приєднатися до клубної родини — перейдіть за
цим посиланням!
УКР | РУС

Одрі Ніффенеґґер

Одрі Ніффенеґґер — «Дружина мандрівника в часі»
уривок з книги
Одрі Ніффенеґґер
Одрі Ніффенеґґер — американська письменниця і автор графічних історій.

Народилася 13 червня 1963 року в Саут Хевен, штат Мічиган. Дитинство і юність провела в передмісті Чикаго —  містечку Івенстон. У 1978 році Одрі почала робити свої перші кроки в мистецтві. Ніффенеґґер навчалася в Чиказькій школі мистецтв і отримала ступінь Магістра мистецтв в Чиказькому університеті в 1991 році. З 1987 року її малюнки, картини, літографії і комікси виставляються і продаються в Чиказької галереї Printworks Gallery.

Викладає «Interdisciplinary Book Arts MFA Program» в центрі «Columbia College Chicago Center for Book and Paper Arts»: вчить художників письменницької майстерності, комбінування тексту та образів, літографії. Графічні роботи Одрі входять до колекцій бібліотек Ньюберрі, Конгресу, Гарварда та багатьох інших.

У ранньому дитинстві Одрі зацікавилася літературою і почала писати історії та ілюструвати книги. Першу книгу про подорож разом з «Бітлз» вона написала вже в 11-річному віці. У 1998 році Одрі приступила до написання науково-фантастичного роману «Дружина мандрівника в часі», який через чотири з половиною роки був опублікований і відразу став національним бестселером, принісши письменниці нагороди Exclusive Books Boeke Prize і British Book Award за популярну художню літературу. Однойменна екранізація роману з Еріком Бана і Рейчел Макадамс вийшла в прокат в серпні 2009 року.

Завдяки успіху свого першого роману, Одрі отримала можливість видати графічну готик-новелу «The Three Incestuous Sisters», в якій критики відмічають спільні риси з творчістю Едварда Горі і Едварда Мюнха. 

Одрі входить до ради директорів The Ragdale Foundation, некомерційної організації, завдання якої полягає в тому, щоб надавати місця для відпочинку та розваги творчим людям: художникам, письменникам, композиторам.