Закрити
Відновіть членство в Клубі!
Ми дуже раді, що Ви вирішили повернутися до нашої клубної сім'ї!
Щоб відновити своє членство в Клубі — скористайтеся формою авторизації: введіть номер своєї клубної картки та прізвище.
Важливо! З відновленням членства у Клубі Ви відновлюєте і всі свої клубні привілеї.
Авторизація для членів Клубу:
№ карти:
Прізвище:
Дізнатися номер своєї клубної картки Ви
можете, зателефонувавши в інформаційну службу
Клубу або отримавши допомогу он-лайн..
Інформаційна служба :
(067) 332-93-93
(050) 113-93-93
(093) 170-03-93
(057) 783-88-88
Якщо Ви ще не були зареєстровані в Книжковому Клубі, але хочете приєднатися до клубної родини — перейдіть за
цим посиланням!
Вступай до Клубу! Купуй книжки вигідно. Використовуй БОНУСИ »
УКР | РУС

Часті питання

Що таке квартал?

У Книжковому Клубі квартали розподіляються наступним чином:

 • перший квартал — це січень, лютий та березень (в цьому кварталі діє каталог «Зима»);
 • другий квартал — це квітень, травень та червень (каталог «Весна»);
 • третій квартал — липень, серпень та вересень (каталог «Літо»);
 • четвертий квартал — жовтень, листопад та грудень (каталог «Осінь»).

 

Що робити, якщо я не отримав щоквартальний каталог?

Клуб розсилає щоквартальний каталог простою бандероллю з доставкою у поштову скриньку. Якщо ви не отримали каталог, завжди можете погортати його електронну версію.

Також у вас завжди є можливість обрати товари та замовити їх на сайті Клубу. На клубному сайті представлено асортимент товарів не тільки з діючого щоквартального каталогу, але й з інших клубних видань. Більше того, асортимент інтернет-магазину постійно доповнюється ексклюзивними новинками.

 

Як отримати свою посилку, якщо ви ще не маєте паспорта?

Ви вирішили приєднатися до великої клубної родини, але ще не маєте паспорта? Нічого страшного, любов до читання не дивиться на вік;) Ви зможете забирати свої посилки у кур’єра або ж у відділенні зв’язку разом з батьками. Для цього потрібно буде показати ваше свідоцтво про народження, а хтось із батьків повинен буде надати свій паспорт.

 

Чому неможливо змінити послідовність відправки чергових томів серії?

Тому що у видавництвах існує встановлена черговість друку книг (видавничий план). Наступні томи серій Клуб друкує відповідно з цим порядком. Таке планування дозволяє нам в строк і в повному обсязі забезпечувати вас новими книгами.

 

Як проводяться розіграші призів у Клубі?

Для проведення розіграшу з членів Клубу, що виконали всі умови оголошеної акції або конкурсу з розіграшем призів, формується список учасників із наскрізною нумерацією.

Переможці визначаються методом жеребкування, за допомогою запуску спеціальної комп’ютерної програми — генератора випадкових чисел. Обраний програмою виграшний номер відповідає порядковому номеру одного з учасників розіграшу.

У розіграшах призів, оголошених в Клубі, беруть участь лише дійсні члени Клубу. Якщо ви не є членом Клубу — приєднуйтеся та вигравайте!

Розіграш коштовних призів проводиться у два етапи. На першому етапі за допомогою програми випадкових чисел із загального списку учасників розіграшу формується список зі 100 фіналістів-претендентів на головний приз розіграшу. Кожному зі 100 фіналістів надається порядковий номер у списку фіналістів.

Другий етап розіграшу проводиться у присутності членів комісії, створеної з метою об’єктивного проведення розіграшу. 100 кульок із наскрізною нумерацією кладуть у лототрон, після чого розігрується кожний з цінних призів. Виграшний номер кульки відповідає порядковому номеру в списку фіналістів. Результати розіграшу фіксуються в протоколі, який підписують всі члени тиражної комісії.

Усі переможці сповіщаються Клубом телефоном і рекомендованим поштовим листом протягом 1-2 тижнів після проведення розіграшу.

Розіграні призи відправляються поштою. Великі призи можна забрати у магазинах роздрібної мережі Клубу або у центральному офісі Клубу в Харкові. Протоколи розіграшів викладаються на нашому сайті в розділі «Результати розіграшів».

Під призом розуміється: 

 • подарунок, оподатковуваний згідно із законодавством України, 
 • право придбання товару зі знижкою, в такому разі сплачується податок з розміру наданої знижки відповідно до законодавства України. 

За бажанням члена Клубу приз з правом придбання зі знижкою (окрім автомобіля) може бути замінений на грошовий еквівалент. Виплата грошового еквіваленту проводиться із вирахуванням податків відповідно до законодавства України.

 

Як дізнатися прізвища призерів за клубними розіграшами?

Результати проведених Клубом конкурсів та розіграшів цінних призів фіксуються протоколом. Електронні версії протоколів розміщуються на нашому сайті в розділі «Результати розіграшів». Всі переможці сповіщаються Клубом телефоном і рекомендованим поштовим листом протягом 1-2 тижнів після проведення розіграшу.

Як швидко знайти своє прізвище в списках переможців розіграшів?

Завантажте протокол у розділі «Результати розіграшів» на свій комп’ютер і відкрийте його. Потім одночасно натисніть комбінацію клавіш — «Ctrl + F». Повинно з’явитися спеціальне поле пошуку, куди потрібно ввести своє прізвище. Якщо ваше прізвище є в списку переможців — воно буде виділене кольором. Будь ласка, перевірте всі дані, зазначені в протоколі (ПІБ та місце проживання).

Якщо ви знайшли своє прізвище у списку призерів, але вас не повідомили про виграш, будь ласка, повідомте нам про це будь-яким зручним способом.

 

Якими способами можна замовляти в Клубі?

Окрім замовлення через Кошик, ви можете скористатися будь-яким з наступних способів замовлення:

 1. Замовлення по e–mail.
 2. Замовлення по телефону.
 3. Замовлення поштою.

Зверніть увагу, купівля будь–яким з перелічених способів є виконанням ваших клубних зобов’язань поточного кварталу!

1. Замовлення по e–mail:

Відправте листа на електронну адресу Клубу supports@bookclub.ua. В листі вкажіть:

 • номер вашої клубної карти;
 • П.І.Б;
 • повну поштову адресу;
 • коди й назви товарів для вашого замовлення.

Упродовж 1-2 робочих днів Ви отримаєте email або SMS повідомлення із підтвердженням вашого замовлення. Також ви отримаєте повідомлення під час відправки посилання з Клубу.

2. Замовлення по телефону:

Багатоканальна довідково–інформаційна служба працює щоденно з 8:00 до 21:00. Замовляючи телефоном, називайте свій клубний номер.

0 (800) 30-10-90

Безкоштовно з будь-якого номера.

Коли посилку буде відправлено, ви отримаєте сповіщення.

3. Замовлення поштою:

В кінці каталогу знайдіть бланк замовлення. Впишіть коди й назви обраних товарів цифрами і друкованими літерами. Вкладіть бланк в конверт, приклейте марку і відправте на адресу Клубу: «Книжковий Клуб», а/с 84, Харків, 61001.

Упродовж 1-2 робочих днів Ви отримаєте email або SMS повідомлення із підтвердженням вашого замовлення. Також ви отримаєте повідомлення під час відправки посилання з Клубу.

 

Покупка товарів у клубному магазині

Ви можете зробити покупку в будь-якому магазині Книжкового Клубу в Україні! Знайти найближчий магазин. Магазини Клубу працюють в усіх обласних центрах та великих містах України. У кожному фірмовому магазині представлений розширений асортимент каталогу і додаткових пропозицій. Досвідчені продавці–консультанти завжди допоможуть Вам визначитися з вибором і дадуть відповіді на всі питання, що Вас цікавлять.

Зверніть увагу, купівля в магазині Клубу є виконанням Ваших клубних зобов’язань поточного кварталу!

Оцініть, як вигідно робити покупки в магазині:

 • ЕКОНОМІЯ! Ви зберігаєте кошти на поштових витратах.
 • ЗРУЧНІСТЬ! Обирайте та купуйте товари просто зараз, замість того, щоб чекати замовлення поштою.
 • ВИБІР! Консультанти допоможуть Вам обрати книжки та товари з широкого асортименту.

Я не є членом Клубу. Як я можу зробити замовлення?

При замовленні не членом Клубу або ж членом Клубу, який не авторизувався, нижче переліку обраних товарів додана форма ідентифікації. Якщо ви є членом Клубу, будь ласка, пройдіть авторизацію.

Будь ласка, Заповніть всі необхідні поля у формі. Актуальність ваших особистих даних і вірної адреси гарантує своєчасне виконання вашого замовлення. І останній крок — натисніть в низу сторінки кнопку «Все правильно. Відправити замовлення». Потім має з’явитися повідомлення про успішну реєстрацію вашого замовлення в Клубі.