Закрыть
Восстановите членство в Клубе!
Мы очень рады, что Вы решили вернуться в нашу клубную семью!
Чтобы восстановить свое членство в Клубе – воспользуйтесь формой авторизации: введите номер своей клубной карты и фамилию.
Важно! С восстановлением членства в Клубе Вы востанавливаете и все свои клубные привилегии.
Авторизация членов Клуба:
№ карты:
Фамилия:
Узнать номер своей клубной карты Вы
можете, позвонив в информационную службу
Клуба или получив помощь он-лайн..
Информационная служба :
(067) 332-93-93
(050) 113-93-93
(093) 170-03-93
(057) 783-88-88
Если Вы еще не были зарегистрированы в Книжном Клубе, но хотите присоединиться к клубной семье – перейдите по
этой ссылке!
УКР | РУС

Фотозвіт з Книжкового Арсеналу!

29 июня 2023 г.

Це було неймовірно! 

Всім привіт, на зв’язку КСД. Ми повернулися з Книжкового Арсеналу і спішимо розповісти вам про цю подію та поділитися фото. Ми безмежно вдячні нашим авторам, які приїхали до Києва, щоб підтримати видавництво та зустрітися з прихильниками їхньої творчості. 

У такі неспокійні часи офлайн зустрічі з нашими читачами стали променем надії, що надихає нас до розвитку та активної роботи над книжками. Щоб скоріше побачити ще більше радісних посмішок!

 

У рамках Арсеналу ми також провели презентації книг з кожним з авторів у наших книгарнях КСД, фото зустрічей додаємо ;) Під час заходів автори поділилися майбутніми задумами, секретами письменницької справи, фактами і історією написання їхніх бестселерів, існуючими або можливими екранізаціями творів. Ми обов’язково організуємо більш масштабні зустрічі, у всіх наших книгарнях коли настане мир на нашій землі!

 

 

Наша команда стала не тільки співорганізаторами, а й гостями Книжкового Арсеналу, тому ми також насолодилися зустрічами з відомими письменниками, політиками й культурними діячами. Зокрема зустріли Президента України Володимира Зеленського, який відмітив важливість книги Михайла Грушевського «Нарис історії українського народу» та історичних книг Сергія Плохія; відвідали зустріч з Володимиром В’ятровичем, автором бестселерів про Другу Світову війну та засекречені матеріали з історії нашої держави; побачили міністра закордонних справ України Дмитра Кулебу та п’ятого Президента України Петра Порошенка.

 

Насолоджуйтеся читанням! І до нових зустрічей ;)info
Только постоянные клиенты КСД могут оставлять комментарии. Если Вы постоянный клиент КСД, пожалуйста, авторизуйтесь.
Поделиться в Facebook
Поделиться
Поделиться