Закрыть
Восстановите членство в Клубе!
Мы очень рады, что Вы решили вернуться в нашу клубную семью!
Чтобы восстановить свое членство в Клубе – воспользуйтесь формой авторизации: введите номер своей клубной карты и фамилию.
Важно! С восстановлением членства в Клубе Вы востанавливаете и все свои клубные привилегии.
Авторизация членов Клуба:
№ карты:
Фамилия:
Узнать номер своей клубной карты Вы
можете, позвонив в информационную службу
Клуба или получив помощь он-лайн..
Информационная служба :
(067) 332-93-93
(050) 113-93-93
(093) 170-03-93
(057) 783-88-88
Если Вы еще не были зарегистрированы в Книжном Клубе, но хотите присоединиться к клубной семье – перейдите по
этой ссылке!
Вступай в Клуб! Покупай книги выгодно. Используй БОНУСЫ »
УКР | РУС

Отзывы в прессе

Филипп Ванденберг  "Тайна Скарабея"

В нашу матричну епоху на запитання, чи хочете ви дізнатися правду, обов’язково поцікавляться: яку саме? «Правда всегда одна, — переконує популярна пісенька. — Это сказал фараон». З огляду на те, що фараон «был очень умен», прокляття його завжди актуальні, а реінкарнації жахливих істин давнини не уникнути.

У романі Філіпа Ванденберга «Тайна скарабея» пошук невтішної правди, розкриття таємниць століття і посвячення в магію давніх цивілізацій відбувається душевно, без зайвої «кінематографічної» метушні та сюжетних перебігань від вигаду до моралі. І якщо вже дія роману минає в епоху славних «Бітлз», зміни Хрущова на Брежнєва і польотів у космос, то автор не виносить ці фішки за дужки сюжету, а чесно вплітає їх у тканину авантюрної історії. Здавалося б, Шестиденна війна, Шліман давно розкопав Трою, а Картер розшукав гробницю Тутанхамона, і радянські люди будують в Єгипті Асуанську греблю, величнішу за піраміди, але весь світ чомусь цікавить саме містечко Абу-Сімбел, де кляті імперіалісти розпилюють давній храм і переносять його в інше місце. Це непорядок, товариші, з цим треба боротися! Тож автор — ні, не бореться, а детально описує, як змагалися дві антагоністичні системи (американська і радянська) в пеклі холодної війни.

Звичайно ж, саботажу, шпіонажу, а також конфлікту між інженерами і археологами, ізраїльтянами і арабами, коханням і політикою за умов такого авантюрного сюжету не уникнути. Втім, ніхто й не очікує від сучасних авторів орієнтальних шедеврів на кшталт «Фараона» Болеслава Пруса чи «Саламбо» Гюстава Флобера, однак все ж дуже хочеться. Тому на нинішньому науково-популярному безриб’ї перекладні книжки типу «Тайны скарабея» тішать душу і вселяють надію на розвиток жанру і читацький інтерес до нього.

Адже герої роману Ванденберга — екзальтована лікарка Гелла Хорнштайн і закоханий в неї інженер Артур Камінські — навіть змагаючись з кровожерним КДБ, не забувають про археологію і все, що з нею пов’язано. Також маємо повчальне сплюндрування гробниць, зразково-показовий танець живота і класичне злягання з мумією. До речі, автор «Тайны скарабея» мешкає з дружиною у середньовічній вежі-катівні під Мюнхеном. Пройшовши крізь усі перипетії детективної фабули й авантюрного сюжету, розумієш, що заради кохання навіть фараони готові на все. «Бог мой, какая женщина!» — подумал Камински, и мысли в его голове, казалось, закончились». Із завершенням холодної війни, дорогі товариші!

Электронное издание  "Дзеркало тижня"

Книги этого автора
Электронные книги этого автора
Электронная книга Зеркальщик. Подробная информация, цены, характеристики, описание.
Зеркальщик сделал открытие. Принесет ли оно удачу самому мастеру и его дочери? В «награду» за свое великое изобретение он 40 лет томился в глухом подземелье. И только перед смертью обнаружил в стене отверстие, через которое рассказал соседу свою историю...   Читать далее »
75line
60 грн
Добавить в корзину
Электронная книга Тайна предсказания. Подробная информация, цены, характеристики, описание.
Хранить эту загадку завещал ему отец. Она изменила всю его жизнь. Отец Леберехта умер, когда сыну было всего 14. Дома на скамье мальчик нашел вырезанную надпись «Сыну моему Л. – третий ящик»   Читать далее »
75line
60 грн
Добавить в корзину