Закрыть
Восстановите членство в Клубе!
Мы очень рады, что Вы решили вернуться в нашу клубную семью!
Чтобы восстановить свое членство в Клубе – воспользуйтесь формой авторизации: введите номер своей клубной карты и фамилию.
Важно! С восстановлением членства в Клубе Вы востанавливаете и все свои клубные привилегии.
Авторизация членов Клуба:
№ карты:
Фамилия:
Узнать номер своей клубной карты Вы
можете, позвонив в информационную службу
Клуба или получив помощь он-лайн..
Информационная служба :
(067) 332-93-93
(050) 113-93-93
(093) 170-03-93
(057) 783-88-88
Если Вы еще не были зарегистрированы в Книжном Клубе, но хотите присоединиться к клубной семье – перейдите по
этой ссылке!
УКР | РУС

Результаты розыгрыша 10-ти призов по 10 000 грн!

1 октября 2018 г.

Ещё один розыгрыш завершен — и мы рады поздравить наших победителей. Призёры получат по 10 000 грн. Напоминаем, выплата денежного приза будет проведена с вычетом налогов согласно законодательству Украины.

В розыгрыше принимали участие:

 • члены Клуба, которые заказали книги на сумму от 150 грн любым удобным способом до 15 августа,
 • подписчики серийных изданий, если стоимость покупки очередных томов подписных изданий в текущем квартале составила 150 грн и более.

Имена победителей:

 1. Александра Иванова (г. Белополье, Сумская обл.)
 2. Мария Болотова (пгт. Александровка, Донецкая обл.)
 3. Людмила Козыревич (г. Киев)
 4. Алла Оладько (г. Радомышль, Житомирская обл.)
 5. Яна Устинская (пгт. Нововасильевка, Запорожская обл.)
 6. Елена Иваницкая (г. Харьков)
 7. Анастасия Конечная (пгт. Карнауховка, Днепропетровская обл.)
 8. Оксана Янчук (пгт. Бородянка, Киевская обл.)
 9. Александр Зайцев (г. Славянск, Донецкая обл.)
 10. Анастасия Ленюк (г. Луцк) 

Среди 113 306 участников этого розыгрыша победители были определены с помощью запуска специальной компьютерной программы — виртуального генератора случайных чисел.


 

Скачать протокол »


 Комментарии: 9
Оценка новости: нет оценок
Романия Дориевна

on-line
Не один раз переконуюсь, що « географія» призерів дуже сумнівна. Товарообіг в Книжкового клубу великий, невже не можна зробити приємність людям, які в клубі 10 і більше років якимись презентами, або невеличкими сумами ?????? А ще всяка китайська фігня, яка коштує в « Копієчці», АТБ в 4-6 (а то і всі 10) разів дешевше, косметика- пропозиції якої тупо нав’язують, та й асортимент книг явно не в кращу сторону. Розчарована

admin Tatyana Osmachko:
Ваша думка важлива! Звертаємо увагу на те, що виграші призів в Клубі залежать виключно від удачі. В кожному кварталі для читачів, зареєстрованих у Клубі, проводяться додаткові акційні пропозиції, надаються вигідні ціни на деякі видання. Клуб постійно працює над розширенням асортименту. Окрім книг читачам пропонуються також товари. Але читачі можуть самостійно обирати ті пропозиції, що найбільш вигідні та цікаві для них. Бажаємо Вам успіхів!
21 августа 2018 г. в 11:06
Рейтинг отзыва:
6
Галина Богдановна

on-line
Рузина Г.Б. Підтримую Романию Дориевну. Не один раз заказувала у кварталі по 2 заказа більше як на 450 грн. і ніколи не попадала у виграш. Пропонують все по таких цінах , що в магазинах можу купити в « н» рази більше. 21 серпня 2018р.
21 августа 2018 г. в 13:10
Рейтинг отзыва:
5
Юля Вячеславівна

on-line
Погоджуюся з попередніми коментарями! Бувало, що за квартал тричі робила замовлення з безкоштовною доставкою і хоч би раз до помилки запхали якусь чашку, чи фонарик наприклад, безкоштовно, так би мовити «дякуємо, ми цінуємо своїх читачів». Робили б рейтинг активніших покупців і робили якісь подарунки. (Раніше хоч за замовлення 4 книжок, можна обрати п'яту, безкоштовно, хоча асортимент був кепськуватий), а зараз ціни зросли, доставка зросла, а щоб безкоштовно доставили то замовляти на півтисячі грн треба, зате по 2 каталоги глянцеві присилають витрачаючи на їх друк гроші, а потім ці гроші здирають з нас. Вибачте, але накипіло І якість книг не завжди задовільна(((

admin Tatyana Osmachko:
Ваші зауваження прийняті до розгляду. Клуб постійно працює над розширенням асортименту та в кожному кварталі пропонує читачам нові акційні пропозиції. В поточному кварталі, наприклад, представлена рубрика "Розпродаж" з цікавими книгами за акційною вартістю. Запропоновані вигідні акції "Авторський тиждень" та "Книги від 23 гривень". Проводяться заходи для іменинників та грошові розіграші призів. Каталоги надсилаються читачам безкоштовно, по два каталоги на квартал з метою розширення можливості для читацької аудиторії обрати цікаві пропозиції з асортименту. Члени Клубу можуть самостійно обирати вигідні акції, книги та товари за власним смаком. Вартість доставлення регулюється на договорних умовах з перевізниками Укрпоштою, кур'єром, Новою поштою. Обирайте, будь ласка, товари та книги, що подобаються, та зручні способи доставлення посилок. Приймайте участь у акціях Клубу та розіграшах призів!
19 сентября 2018 г. в 14:40
Рейтинг отзыва:
2
Инна Анатольевна

on-line
Я також багато років у клубі і теж невиграла нічого ніколи.здається що все це розвод всі ці призи.
18 сентября 2018 г. в 22:25
Рейтинг отзыва:
0
SIAMKA

on-line
Когда будут результаты розыгрыша с призом 800 гривен на бонусный счет?

admin Tatyana Osmachko:
Результаты розыгрыша призов с начислением 800 гривен на бонусный счет победителю будут известны в середине октября 2018 года.
2 октября 2018 г. в 08:32
Рейтинг отзыва:
0
Всего комментариев: 9
Показано с 1 по 5
info
Только члены Книжного Клуба могут оставлять комментарии. Если Вы член Клуба, пожалуйста, авторизуйтесь.
Вы не член Клуба, но желаете им стать? Присоединяйтесь, для Вас есть интересное предложение!
Поделиться в Facebook
Поделиться
Поделиться