Закрити
Відновіть членство в Клубі!
Ми дуже раді, що Ви вирішили повернутися до нашої клубної сім'ї!
Щоб відновити своє членство в Клубі — скористайтеся формою авторизації: введіть номер своєї клубної картки та прізвище.
Важливо! З відновленням членства у Клубі Ви відновлюєте і всі свої клубні привілеї.
Авторизація для членів Клубу:
№ карти:
Прізвище:
Дізнатися номер своєї клубної картки Ви
можете, зателефонувавши в інформаційну службу
Клубу або отримавши допомогу он-лайн..
Інформаційна служба :
(067) 332-93-93
(050) 113-93-93
(093) 170-03-93
(057) 783-88-88
Якщо Ви ще не були зареєстровані в Книжковому Клубі, але хочете приєднатися до клубної родини — перейдіть за
цим посиланням!
УКР | РУС

Тетяна Луганцева

Тетяна Луганцева

Луганцева Татьяна Ігорівна народилася в Твері 23 квітня 1972 року. Вчилася в художній школі. У 1994 р. закінчила Тверську Державну Медичну Академію.  15 романів, що вийшли в «Ексмо» в період з 2002 року, принесли Тетяні Луганцевой величезну популярність. Сьогодні її можна назвати одній з найуспішніших жінок – авторів детективів в нашій країні.

Якщо Агата Крісті придумувала сюжети своїх книг за миттям посуду, то майстрові іронічних детективів Тетяні Луганцевой цікаві думки приходять при звуці працюючої бормашини, адже по покликанню вона – письменниця, а по професії – дитячий стоматолог. Тетяна Луганцева – живий приклад того, як деколи несправедлива буває людська чутка. Легко можна уявити, що якщо людина цієї професії наважиться написати детектив, то у нього неодмінно вийде кривавий трилер. Але ж всі знають, скільки доброти і терпіння вимагається лікарці, що надумалася лікувати чутливі дитячі зубки.

Книгам письменниці властиві м'яка іронія і гумор. Головна героїня її книг – це жінка, яка часто потрапляє в запаморочливі вири обставин, але незмінно виходить переможницею завдяки неймовірній силі волі і порядності. На таких жінок багато хто мріє бути схожим, ними захоплюються і заздрять.