Закрити
Відновіть членство в Клубі!
Ми дуже раді, що Ви вирішили повернутися до нашої клубної сім'ї!
Щоб відновити своє членство в Клубі — скористайтеся формою авторизації: введіть номер своєї клубної картки та прізвище.
Важливо! З відновленням членства у Клубі Ви відновлюєте і всі свої клубні привілеї.
Авторизація для членів Клубу:
№ карти:
Прізвище:
Дізнатися номер своєї клубної картки Ви
можете, зателефонувавши в інформаційну службу
Клубу або отримавши допомогу он-лайн..
Інформаційна служба :
(067) 332-93-93
(050) 113-93-93
(093) 170-03-93
(057) 783-88-88
Якщо Ви ще не були зареєстровані в Книжковому Клубі, але хочете приєднатися до клубної родини — перейдіть за
цим посиланням!
УКР | РУС

Євген Сухов

Євген Сухов

Сухов Євгеній Євгенович – письменник, кандидат наук, доцент, викладач Казанського державного університету.

Євгеній Євгенович Сухов народився 25 липня 1959 року в м. Потсдамі (Німеччина). Постійно мешкає в Казані. Одружений, виховує двох синів. У кулінарних пристрастях обмежень не має – полюбляє як російську, так і татарську кухню. В творчості головною пристрастю є «злодійський» бойовик та історія. Книги Є. Сухов читає дуже багато. Перевагу віддає історії, документалістиці й «кримінальному» чтиву.

1969 року у віці восьми років закінчив першу повість, яка так і не була надрукована. В віці п’ятнадцяті років надрукував першу статтю в місцевій пресі. З того часу публікації стали виходити безперервно, хоч до штату журналістів або професійних прозаїків Сухов себе залучати не поспішав. Під час навчання в університеті Є. Сухов не тільки засвоїв професію геолога, але й добився великих успіхів у дзюдо.

Після закінчення університету Є. Сухов отримав дві серйозних пропозиції: виступати за спортивний клуб «Динамо» і навчатися в аспірантурі. Він обрав друге, але не покинув спорт. Закінчив аспірантуру, Є. Сухов захистив дисертацію і отримав ступень кандидата геолого-мінералогічних наук. На посаді доцента він викладає свій предмет на рідному геологічному факультеті університету і зараз.

Наприкінці восьмидесятих років Є. Сухов остаточно сформувався як письменник. 1993 року в газеті «Молодіж Татарстану» вперше друкувався з продовженням його роман «Я – вор в законе». Пізніше цей роман став основою авторської серії під тією ж назвою. З середини 90 років почалося співробітництво Є. Сухова з московськими видавництвами. 1995 року вийшов роман «Мятежное хотение», 1996 року «Окаянная Русь». 1996 рік став відправною точкою для серії «Я – вор в законе», яка стала широко відомою і виходить уже понад 10 років.