Закрити
Відновіть членство в Клубі!
Ми дуже раді, що Ви вирішили повернутися до нашої клубної сім'ї!
Щоб відновити своє членство в Клубі — скористайтеся формою авторизації: введіть номер своєї клубної картки та прізвище.
Важливо! З відновленням членства у Клубі Ви відновлюєте і всі свої клубні привілеї.
Авторизація для членів Клубу:
№ карти:
Прізвище:
Дізнатися номер своєї клубної картки Ви
можете, зателефонувавши в інформаційну службу
Клубу або отримавши допомогу он-лайн..
Інформаційна служба :
(067) 332-93-93
(050) 113-93-93
(093) 170-03-93
(057) 783-88-88
Якщо Ви ще не були зареєстровані в Книжковому Клубі, але хочете приєднатися до клубної родини — перейдіть за
цим посиланням!
УКР | РУС

Ульріке Швайкерт

Ульріке Швайкерт — «Святой и грешница»
уривок з книги
Ульріке Швайкерт — «Страна эльфов. Зачарованные»
уривок з книги
Ульріке Швайкерт — «Наследники ночи. Парящие во тьме»
уривок з книги
Ульріке Швайкерт — «Страна эльфов. В поисках сокровища»
уривок з книги
Ульріке Швайкерт

Ульріке Швайкерт народилася 28 листопада 1966 року в містечку Штутгарт (районний центр, розташований в землях Баден-Вюртемберга). Письменниця — середня з трьох дітей. З самого дитинства Ульріке любила танцювати та брала уроки балету і танго. Після закінчення школи в Швебіш-Халлі дівчина переїхала до Штутгарту, де вивчала банківську справу. Пропрацювала 6 років дилером з операцій з цінними паперами. Перша робота дала дівчині незалежність, але не приносила ніякого задоволення. І навіть просування по службі і нова посада дилера цінних паперів не змінили цього. Саме в цей час Ульріке починає писати короткі оповідання, дорожні замальовки, есе, вірші.

Після 6 років роботи у неї було достатньо коштів, аби зайнятися тим, що її по-справжньому цікавило. Ульріке Швайкерт вступила до Штутгартського університету на відділення геології. З успіхом закінчила його у 1997 році і захистила диплом в Інституті гідрогеології Землі GEOMAR в Кілі. Весь цей час Швайкерт продовжувала писати. Але знайти видавця виявилося набагато складніше, ніж написати перший роман. Більшість рукописів автора після подорожі по редакціях закінчували своє життя в ящику її письмового столу. Та Ульріке не зупинялася. Вона захопилася історією рідного міста. Результатом цього захоплення став історико-пригодницький роман «Дочь Зальцсидера», який був виданий у 2000 році.

Пізніше Ульріке вступила до аспірантури на журналістику в університет Хоенхайм і паралельно працювала редактором місцевої газети в Людвігсбурзі. У вересні 2001 року вийшов її другий історичний роман. Восени того ж року в Гамбурзі Швайкерт почала писати вампірську сагу для підлітків «Наследники ночи», яка і принесла їй заслужену популярність і славу. 

Швайкерт пише історичні та фентезійні книжки. У 2004 році була удостоєна премії Hansjorg-Martin-Preis в номінації «Дитяча та підліткова детективна книжка».