Закрити
Відновіть членство в Клубі!
Ми дуже раді, що Ви вирішили повернутися до нашої клубної сім'ї!
Щоб відновити своє членство в Клубі — скористайтеся формою авторизації: введіть номер своєї клубної картки та прізвище.
Важливо! З відновленням членства у Клубі Ви відновлюєте і всі свої клубні привілеї.
Авторизація для членів Клубу:
№ карти:
Прізвище:
Дізнатися номер своєї клубної картки Ви
можете, зателефонувавши в інформаційну службу
Клубу або отримавши допомогу он-лайн..
Інформаційна служба :
(067) 332-93-93
(050) 113-93-93
(093) 170-03-93
(057) 783-88-88
Якщо Ви ще не були зареєстровані в Книжковому Клубі, але хочете приєднатися до клубної родини — перейдіть за
цим посиланням!
УКР | РУС

Ісраель Шамір

Ісраель Шамір

Ісраель Шамір (нар.11 червня 1947 р.). Відомий в Швеції як Еран Ермас. Російсько-ізраїльський письменник, перекладач і публіцист антисіоністської спрямованості.

Виріс в Новосибірську. Був визнаний антисемітом Французьким судом. Шамір закінчив фізико-математичну школу і потім навчався в Новосибірському університеті на математичному факультеті, а також на юридичному факультеті новосибірської філії Свердловського юридичного інституту.

У юності примикав до дисидентського руху. За правозахисну діяльність був відрахований. У 1969 р. репатріювався до Ізраїлю, брав участь у війні Судного дня (1973 р.). Пізніше як кореспондент радіостанції «Голос Ізраїлю» працював у країнах Південно-східної Азії (В'єтнам, Камбоджа, Лаос).

З 1975 р. проживав за межами Ізраїлю (Великобританія, Японія). Працював у російській службі Бі-Бі-Сі. У 1980 р. Шамір повернувся до Ізраїлю. Ісраель Шамір є громадянином Швеції на ім'я Еран Ермас (його сім'я проживає в цій країні), публікує статті в місцевій антисемітській пресі.  У 1989-93 роках Ісраель Шамір як кореспондент газети «Гаарец» знаходився в Росії. У цей період Шамір почав співпрацювати з такими виданнями як «Правда», «Наш Сучасник», «Завтра». У цей же період Шамір став членом Союзу Письменників Росії. У 1993 р. Шамір повернувся до Ізраїлю.

На даний момент проживає в місті Яффа.