Закрити
Відновіть членство в Клубі!
Ми дуже раді, що Ви вирішили повернутися до нашої клубної сім'ї!
Щоб відновити своє членство в Клубі — скористайтеся формою авторизації: введіть номер своєї клубної картки та прізвище.
Важливо! З відновленням членства у Клубі Ви відновлюєте і всі свої клубні привілеї.
Авторизація для членів Клубу:
№ карти:
Прізвище:
Дізнатися номер своєї клубної картки Ви
можете, зателефонувавши в інформаційну службу
Клубу або отримавши допомогу он-лайн..
Інформаційна служба :
(067) 332-93-93
(050) 113-93-93
(093) 170-03-93
(057) 783-88-88
Якщо Ви ще не були зареєстровані в Книжковому Клубі, але хочете приєднатися до клубної родини — перейдіть за
цим посиланням!
УКР | РУС

Оксана Робскі

Оксана Робскі

Хазяйка модної галереї, екс-власниця агентства жінок-охоронців, журналістка і сценарист. Оксана Робскі — справжнє ім`я письменниці; Оксана вирісла в інтеліґентній московській родині. Її мама — заслужений вчитель Росії і зараз викладає в одному з московських коледжів. Вітчим (батько загинув, коли Оксані було 7 років) у минулому льотчик цивільної авіації, зараз на пенсії.

У дитинстві Оксана Робскі закінчила художню школу, займалася в музичній школі по класу гітари, фехтуванням і плаванням. З 15 років вчилася в Школі Юного Журналіста при МГУ, працювала в газеті «Гудок». Вчилася на журфаке МГУ. Працювала помічником режисера в Останкіно, помічником головного режисера в Цирку на Ленінських горах, архіваріусом в суді. Закінчила Вищі курси сценаристів і режисерів (майстерня В. Меньшова і Ю. Гельмана). Її дипломний фільм брав участь в російському конкурсі молодих режисерів «Свята Ганна». У 1995 р. придумала глянсовий журнал про собак «Себастьян».
 
У 1998 році Оксана відкрила інтерьерний салон «Галерея Про». Живе в Жуковке. У 2005 році російський читач відкрив для себе Оксану Робскі як автора трьох книг про скромну чарівливість російської буржуазії: «Casual», «День щастя-завтра», «Про любов».