Закрити
Відновіть членство в Клубі!
Ми дуже раді, що Ви вирішили повернутися до нашої клубної сім'ї!
Щоб відновити своє членство в Клубі — скористайтеся формою авторизації: введіть номер своєї клубної картки та прізвище.
Важливо! З відновленням членства у Клубі Ви відновлюєте і всі свої клубні привілеї.
Авторизація для членів Клубу:
№ карти:
Прізвище:
Дізнатися номер своєї клубної картки Ви
можете, зателефонувавши в інформаційну службу
Клубу або отримавши допомогу он-лайн..
Інформаційна служба :
(067) 332-93-93
(050) 113-93-93
(093) 170-03-93
(057) 783-88-88
Якщо Ви ще не були зареєстровані в Книжковому Клубі, але хочете приєднатися до клубної родини — перейдіть за
цим посиланням!
Вступай до Клубу! Купуй книжки вигідно. Використовуй БОНУСИ »
УКР | РУС

Джон Фаулз

Джон Фаулз — «Маг»
уривок з книги
Джон Фаулз
Джон Фаулз — англійський письменник, один з видатних представників постмодернізму в літературі.

Народився Джон Фаулз 31 березня 1926 року в селі Лей-он-Сі на південному сході Англії. Під час Другої Світової війни його сім'ю евакуювали до невеликого села біля Дартмура. У 1944 році Джон вступає до університету Единбурга, а в 1945-1946 роках служить на флоті. Після двох років служби він відмовився від військової кар'єри і вступив до Оксфордського університету, де вивчав французьку та німецьку мови. Під час навчання в Оксфорді Фаулз зацікавився екзистенціалізмом — найпопулярнішою на той час філософською течією, яка згодом знайшла втілення в його романах «Маг» (1965) та «Женщина французского лейтенанта» (1969).

У 1950 році Джон Фаулз отримав диплом бакалавра гуманітарних наук і почав працювати викладачем в університеті міста Пуатьє у Франції, а пізніше — в гімназії для хлопчиків в коледжі Анаргіріос на грецькому острові Спетцай. Там він зустрів свою майбутню дружину Елізабет Уиттон, і в 1956 році вони одружилися.

У 1965 році був виданий «Маг» — дебютний роман Фаулза, написаний ще до «Колекціонера» (1963), який письменник довго не публікував. Ця історія, де  змішані містика, мотиви шекспірівської «Бурі» і гомерівської «Одіссеї», закріпила успіх автора, і він залишив учителювання, цілком присвятивши себе літературі. У 1968 році Фаулз оселився в невеликому містечку Лайм-Реджіс. Більшу частину життя він провів в своєму будинку на березі моря і набув слави замкнутої людини.

Джон Фаулз цікавився історією, що відбилося у його романах «Женщина французского лейтенанта» і «Червь» (1985). У 1979 році письменник очолив міський музей і займав цю посаду протягом десяти років. Основні твори Фаулза отримали світове визнання та були екранізовані.

Здоров'я Фаулза підірвав інсульт, який вразив його в 1988 році. Помер письменник 5 листопада 2005 року.

Книжки цього автора
Маг. Детальна інформація, ціни, характеристики, опис
Маг

39 оцінок

Утомившись від кохання непередбачуваної Алісон, Ніколас вирушить на живописний грецький острів Фраскос, аби стати єдиним англійцем у закритій школі для хлопчиків. Він стане учасником жорстокого психологічного експерименту відомого доктора   Читати далі »
150line
120 грн
Скоро знову у продажу
Маг (2-е видання). Детальна інформація, ціни, характеристики, опис
Офсетний папір!
«Маг» — книжки, яка стала літературною візитівкою Фаулза, над якою він працював майже десять років, переписуючи та вдосконалюючи. Сповнений літературних і міфологічних алюзій роман — чи то філософська притча, чи то психологічний трилер, чи то історія кохання   Читати далі »
290line
240 грн
Скоро знову у продажу