Закрити
Відновіть членство в Клубі!
Ми дуже раді, що Ви вирішили повернутися до нашої клубної сім'ї!
Щоб відновити своє членство в Клубі — скористайтеся формою авторизації: введіть номер своєї клубної картки та прізвище.
Важливо! З відновленням членства у Клубі Ви відновлюєте і всі свої клубні привілеї.
Авторизація для членів Клубу:
№ карти:
Прізвище:
Дізнатися номер своєї клубної картки Ви
можете, зателефонувавши в інформаційну службу
Клубу або отримавши допомогу он-лайн..
Інформаційна служба :
(067) 332-93-93
(050) 113-93-93
(093) 170-03-93
(057) 783-88-88
Якщо Ви ще не були зареєстровані в Книжковому Клубі, але хочете приєднатися до клубної родини — перейдіть за
цим посиланням!
УКР | РУС

Ян Ланкастер Флемінг

Ян Ланкастер Флемінг

Ян Ланкастер Флемінг народився 28 травня 1908 року в Лондоні в сім'ї члена парламенту Валентина Флемінга і Евелін Сент-Круа-Флемінг (вродженою Роуз). Після закінчення Ітон Коледжу і Сендхерстськой військової академії і невдалої спроби влаштуватися на роботу в МЗС Великобританії Флемінг в 1931 році вступив до агентства новин «Рейтер» журналістом. У 1933 році Флемінг був направлений у відрядження до Москви для освітлення процесу над шістьма англійськими фахівцями, звинуваченими в шпигунстві. Не дивлячись на очевидний успіх поїздки, Флемінг в тому ж році залишив журналістську діяльність.

У 1939 році Флемінг повернувся до журналістики. Скориставшись своїми зв`язками в міністерстві закордонних справ, він знову приїхав до Москви у складі торгівельної делегації цього разу як представник «Таймс». У травні 1939 року, напередодні Другої світової війни, вступив до військово-морських сил Великобританії і служив по лінії розвідки. Помер 12 серпня 1964 року в Кентербері від серцевого нападу під час гри в гольф.
До 100-річчя з дня народження Яна Флемінга, 17 квітня 2008 року, в лондонському Імперському військовому музеї відкрилася виставка під назвою «Лише для ваших очей: Ян Флемінг і Джеймс Бонд». Куратори виставки відзначали, що, не дивлячись на всі їх зусилля, їм не вдалося відокремити автора від його героя, настільки тісно переплелися правда і вигадка в житті розвідника і письменника Яна Флемінга.