Закрити
Відновіть членство в Клубі!
Ми дуже раді, що Ви вирішили повернутися до нашої клубної сім'ї!
Щоб відновити своє членство в Клубі — скористайтеся формою авторизації: введіть номер своєї клубної картки та прізвище.
Важливо! З відновленням членства у Клубі Ви відновлюєте і всі свої клубні привілеї.
Авторизація для членів Клубу:
№ карти:
Прізвище:
Дізнатися номер своєї клубної картки Ви
можете, зателефонувавши в інформаційну службу
Клубу або отримавши допомогу он-лайн..
Інформаційна служба :
(067) 332-93-93
(050) 113-93-93
(093) 170-03-93
(057) 783-88-88
Якщо Ви ще не були зареєстровані в Книжковому Клубі, але хочете приєднатися до клубної родини — перейдіть за
цим посиланням!
УКР | РУС

Абдуллаєв Чингіз

Абдуллаєв Чингіз
Чингіз Абдуллаєв — радянський і азербайджанський письменник. Народився 7 квітня 1959 року в Баку. Має три вищі освіти. Володіє кількома іноземними мовами: крім азербайджанської та російської — англійською, італійською, турецькою та фарсі. Займався боксом, прекрасно володіє різними видами зброї, майстер спорту зі стрільби. Надзвичайно комунікабельний: «може розговорити пам'ятник». По лінії Міністерства оборони виконував завдання за кордоном, очолював спецвідділ особливого призначення. Працював в Бельгії, Німеччині, Польщі, Румунії, Анголі, Афганістані. Майор у відставці, має низку урядових нагород. Доктор юридичних наук. 

Потяг до літератури виявляв з дитинства, але писати почав набагато пізніше. Його першими літературними творами були історичний роман і кілька ліричних повістей. 

Роман «Голубые ангелы» — перший твір Абдуллаєва в гостросюжетному жанрі — пролежав в КДБ три роки. Його забороняли друкувати, посилаючись на виявлену в ньому суперсекретність. У 1988 році він був надрукований і пізніше витримав кілька перевидань. Про літературну продуктивність Чингіза Абдуллаєва складають легенди. Справді, важко повірити, але протягом чотирьох років він пише по книзі кожні півтора місяця. 

За одинадцять років літературної діяльності у автора вийшло 67 книжок, сукупний тираж яких — більше 13 мільйонів. Його книжки видаються в США, Франції, Болгарії, Італії. З 1989 року він поєднує письменницьку діяльність із посадами секретаря Союзу письменників Азербайджану та віце-президента азербайджанського ПЕН-клубу.