Закрити
Відновіть членство в Клубі!
Ми дуже раді, що Ви вирішили повернутися до нашої клубної сім'ї!
Щоб відновити своє членство в Клубі — скористайтеся формою авторизації: введіть номер своєї клубної картки та прізвище.
Важливо! З відновленням членства у Клубі Ви відновлюєте і всі свої клубні привілеї.
Авторизація для членів Клубу:
№ карти:
Прізвище:
Дізнатися номер своєї клубної картки Ви
можете, зателефонувавши в інформаційну службу
Клубу або отримавши допомогу он-лайн..
Інформаційна служба :
(067) 332-93-93
(050) 113-93-93
(093) 170-03-93
(057) 783-88-88
Якщо Ви ще не були зареєстровані в Книжковому Клубі, але хочете приєднатися до клубної родини — перейдіть за
цим посиланням!
УКР | РУС

Ерік Вальц

Ерік Вальц — «Тайна древнего замка»
уривок з книги
Ерік Вальц

Ерік Вальц — популярний німецький письменник, працює в жанрі історичних романів.

Автобіографія
«Я народився 29 березня 1966 року в місті Кенігстайн в Таунус. Я трохи затримався в утробі матері, тому лікарям довелося допомогти мені з’явитися.

Мій батько був такий люб’язний, що, за винятком зачаття, взагалі не втручався в моє життя, в тому числі і в дитинстві. Він був іноземним легіонером старого гарту, виглядав відважно, однак ухилявся від подружнього життя і батьківства. Моя мати повністю від нього відмовилася - для того часу це було дуже мужнє рішення: незаміжній жінці в селі жилося непросто. Деякі люди засуджували її. Їй знадобилося зібрати всю волю в кулак, аби пережити ці важкі часи. І вона зробила це так, що я абсолютно не відчув усі ці тяготи на собі, за що я їй вдячний і нині.

Моє раннє дитинство було безхмарним. Ми з матір’ю жили в будинку бабусі й дідуся, у минулому пекарів. В саду росли фрукти і ягоди, і це було раєм для дітей, які люблять фруктові пироги. Недалеко від будинку був ліс із ставком, де можна було грати влітку, і пагорбок, з якого взимку можна було кататися. У дитячому садку я закохався в Віолетту, але, коли ми перейшли в школу, наші відносини зруйнувалися.

Я був поганеньким учнем. Тільки те, що я був міцний у німецькій мові та історії, рятувало мене від долі другорічника. Математика була (і залишається донині) для мене катастрофою, в спорті я був невдахою, а англійська була мені нецікава. Радості, цікавості і чарівності, цих трьох найбільших двигунів навчання, мені не вистачало при вивченні більшості предметів, так що оцінки залишали бажати кращого.

Мені було десь чотирнадцять, коли я почав захоплюватися письменниками і людьми мистецтва в принципі, не уявляючи, чим саме я захоплююся. Чи був це їх спосіб життя, вільна робота або творчий безлад? Чи був це акт створення чогось, цілісного творіння? Адже в сучасному світі, коли кожна подія послідовно і розбито на покрокові інструкції, це стало такою рідкістю. Я хотів стати письменником, правда, сам про це не знаючи. Звучить дивно? Це дійсно дивно! У мене було бажання, приховане від мене самого. Воно було дбайливо заховане глибоко в моїй підсвідомості, захищене від будь-якого стороннього погляду довгі роки. Імовірно, через страх. Я не наважувався почати щось настільки масштабне, як написання книги, тому що оцінки в шкільні роки похитнули мою впевненість у собі.

Повинно було пройти більше 20 років від першого неясного бажання до його здійснення. Я завжди у всьому трохи запізнювався: в письменництві, в навчанні, в любові, в житті і задоволеннях, в досвіді, в придбанні хороших друзів ... Я завжди шкутильгав позаду всіх, ступаючи по сходах розвитку. Для цього природа нагородила мене завзятістю. Якщо я одного разу дізнавався про якусь річ і справді знаходив її важливою, я міг займатися нею з усім завзяттям. Цій чарівній особливості я вдячний за те, що вона дозволила мені у віці 36 років, коли більшість простих смертних вже визначають свою кар’єрну нішу, перевернути своє життя з ніг на голову і написати книгу, а потім ще і ще одну ...

До цього часу в моєму житті сталося вже багато чого: торговельна освіта, середньостатистична кар’єра, переїзд в Берлін, подальша освіта, підробіток в якості моделі. Моє життя до першої книги - це серія злетів і падінь. Як я вже написав вище, якщо я щось визнаю правильним, наполегливо цього досягаю, але це працює і у зворотний бік: якщо я щось вважаю неправильним, я це моментально кидаю. Часто в свої двадцять років, і навіть після тридцяти, я помічав, що щось в моєму житті і роботі йде не так, і я все це кинув, щоб почати щось нове, сам не знаючи, чого я шукаю: письменництва, ще не написану, але сплячу в мені книгу ... Щоб вона з’явилася, мала настати професійна криза: фірму, в якій я працював, поглинуло інше підприємство, на якому я ні в якому разі не хотів залишатися, тому що мені була незрозуміла їх філософія. Так минуло ще кілька років, і я думаю, саме тоді, в 2000 році, я прийняв внутрішнє рішення, стати письменником незважаючи ні на що. І я став письменником. Я все ще письменник, і іноді мені важко повірити в це.»