Закрити
Відновіть членство в Клубі!
Ми дуже раді, що Ви вирішили повернутися до нашої клубної сім'ї!
Щоб відновити своє членство в Клубі — скористайтеся формою авторизації: введіть номер своєї клубної картки та прізвище.
Важливо! З відновленням членства у Клубі Ви відновлюєте і всі свої клубні привілеї.
Авторизація для членів Клубу:
№ карти:
Прізвище:
Дізнатися номер своєї клубної картки Ви
можете, зателефонувавши в інформаційну службу
Клубу або отримавши допомогу он-лайн..
Інформаційна служба :
(067) 332-93-93
(050) 113-93-93
(093) 170-03-93
(057) 783-88-88
Якщо Ви ще не були зареєстровані в Книжковому Клубі, але хочете приєднатися до клубної родини — перейдіть за
цим посиланням!
УКР | РУС

Галина Щербакова

Галина Щербакова — «Вам и не снилось»
уривок з книги
Галина Щербакова
Галина Миколаївна Щербакова (справжнє прізвище Руденко) (10 травня 1932 — 23 березня 2010) — радянська і російська письменниця, сценарист.

Народилася e 1932 році в Дзержинську Донецької області. Частина шкільних років Щербакової пройшла в німецькій окупації. Після закінчення школи вступила до Ростовського Державного Університету, потім через переїзд з чоловіком до Челябінська перевелася до Челябінського педагогічного інституту, після його закінчення працювала в школі вчителькою російської мови та літератури. Також деякий час працювала в газеті журналістом, однак кинула цю роботу: вона хотіла стати письменником, а журналістика, як вважала Щербакова, «затягує і веде в інший бік».

До кінця 70-х років Галина Щербакова писала, за її словами, «серйозні речі — велику прозу на філософські теми. Але ці речі ніхто не хотів публікувати». Одного разу вона вирішила написати роман про любов: так народилася повість «Вам і не снилося», яку восени 1979 року опублікував журнал «Юність». Несподівано для самої письменниці повість отримала приголомшливий успіх; Щербаковій стали надходити захоплені листи. Незабаром після опублікування, в 1980 році, повість екранізував Ілля Фрез. У повісті героїв звуть Роман і Юлька, повість починається з відвідання спектаклю «Вестсайдська історія», що підкреслює алюзії до «Ромео і Джульєтти». У фільмі героїню назвали Катею, фінал пом’якшений. Крім своєї знаменитої повісті, Щербакова написала більше 20 книжок.

Наприкінці життя письменниця важко хворіла. Галина Щербакова померла в Москві 23 березня 2010 року. Похована на Міуському кладовищі.