Закрити
Відновіть членство в Клубі!
Ми дуже раді, що Ви вирішили повернутися до нашої клубної сім'ї!
Щоб відновити своє членство в Клубі — скористайтеся формою авторизації: введіть номер своєї клубної картки та прізвище.
Важливо! З відновленням членства у Клубі Ви відновлюєте і всі свої клубні привілеї.
Авторизація для членів Клубу:
№ карти:
Прізвище:
Дізнатися номер своєї клубної картки Ви
можете, зателефонувавши в інформаційну службу
Клубу або отримавши допомогу он-лайн..
Інформаційна служба :
(067) 332-93-93
(050) 113-93-93
(093) 170-03-93
(057) 783-88-88
Якщо Ви ще не були зареєстровані в Книжковому Клубі, але хочете приєднатися до клубної родини — перейдіть за
цим посиланням!
УКР | РУС

Джером Девід Селінджер

Джером Девід Селінджер — «Ловець у житі»
уривок з книги
Джером Девід Селінджер
Джером Девід Селінджер — один із найяскравіших американських письменників, кумир молоді та, мабуть, найзагадковіша фігура в літературі ХХ століття. Його «Ловець у житі» мав шалений успіх і став культовим романом для багатьох поколінь. Але попри це на вершині кар’єри і слави Селінджер не тільки покинув літературу, а й узагалі обірвав стосунки зі світом та жив відлюдником у глушині. Півстоліття мовчання і затворництва. Жодного інтерв’ю, ніяких публікацій, повна заборона на екранізацію творів...

Дитинство Селінджера минуло на Манхеттені, він почав писати оповідання в середній школі. Перші твори були опубліковані ще до початку Другої світової війни. Коли почалася війна, Селінджер добровольцем пішов на фронт. За станом здоров’я його не брали, але він почав писати в усі інстанції і домігся свого. Вже на фронті він написав у своєму щоденнику: «Я відчуваю, що я перебуваю в потрібний час у потрібному місці, тому що тут йде війна за майбутнє всього людства».

У другій половині 1940-х рр. за Селінджером закріпилася репутація одного з наймайстерніших та багатообіцяючих майстрів американської новелістики. Багато з післявоєнних оповідань відобразили травматичний досвід бойових дій.

У 1951 році Селінджер видає свій єдиний роман «Ловець у житі», який мав шалений успіх і здобув любов читачів у всьому світі. Не одне покоління молоді співчутливо стежило за втратою дитячих ілюзій героєм книги, Холденом Колфілдом. І досі щорічно реалізується близько 250 000 примірників цієї книги.

Після того як роман «Ловець у житі» завоював популярність, Селінджер почав вести життя відлюдника, відмовляючись давати інтерв’ю. Після 1965 року припинив друкуватися, пишучи тільки для себе. Наклав заборону на перевидання ранніх творів і заборонив видавати його листи. В останні роки життя він практично ніяк не спілкувався з зовнішнім світом, живучи за високою огорожею свого будинку в містечку Корніш, штат Нью-Гемпшир, і займаючись різноманітними духовними практиками (буддизм, індуїзм, йога, макробіотика, діанетика).

Селінджер помер природною смертю в своєму будинку в Нью-Гемпширі 27 січня 2010 року, письменнику був 91 рік. Інформацію про смерть надав син письменника, інформація також була підтверджена його літературним агентом.

Книжки цього автора
Ловець у житі. Детальна інформація, ціни, характеристики, опис
Історію життя Голдена Колфілда — проблеми дорослішання, підліткова туга та бунтарство — 2005 року додали до списку 100 найліпших англомовних творів за версією Time, Modern Library та багатьох інших читацьких списків   Читати далі »
200
180 грн
Скоро у продажу