Закрити
Відновіть членство в Клубі!
Ми дуже раді, що Ви вирішили повернутися до нашої клубної сім'ї!
Щоб відновити своє членство в Клубі — скористайтеся формою авторизації: введіть номер своєї клубної картки та прізвище.
Важливо! З відновленням членства у Клубі Ви відновлюєте і всі свої клубні привілеї.
Авторизація для членів Клубу:
№ карти:
Прізвище:
Дізнатися номер своєї клубної картки Ви
можете, зателефонувавши в інформаційну службу
Клубу або отримавши допомогу он-лайн..
Інформаційна служба :
(067) 332-93-93
(050) 113-93-93
(093) 170-03-93
(057) 783-88-88
Якщо Ви ще не були зареєстровані в Книжковому Клубі, але хочете приєднатися до клубної родини — перейдіть за
цим посиланням!
УКР | РУС

Олексій Чупа

Олексій Чупа — «Казки мого бомбосховища»
уривок з книги
Олексій Чупа

Олексій Чупа — автор кількох поетичних збірок і прозаїчних творів. Засновник донецького слему. Учасник великого числа мистецьких заходів 2008-2013 років. Лауреат конкурсу «Ноосфера-2010». 

Народився 1986-го року в Макіївці (Донецька область), Україна. За першою освітою філолог, за другою — хімік-технолог, працює на металургійному заводі. Автора називають «візитною карткою» сучасної донецької поезії.

Олексій Чупа — нова зірка сучасної української літератури, оцінена як критиками, так і читачами. Зірка, яка світить щонайменше двома талантами — поетичним і прозовим. У 2014-му році відразу дві книжки Чупи потрапили в довгий список премії «Книга року ВВС».

Автор про себе:

«Я працюю на заводі машиністом. Це трохи не типово для письменника, але це найтиповіше для мешканця Донеччини. Хоча тут теж не все просто, бо я і тут не типовий її представник, мої корні – з Закарпаття і Галичини, в моєї родині багато читали і грали на музичних інструментах, я пишу книжки, коли маю час.

Взагалі все складно, і коли мене питають, чому я став писати, я відповідаю, що люди йдуть у письменники щоби або заробити грошей, як Донцова чи, наприклад, Бегбедер, або віддзеркалювати дійсність, відповідати на питання. Заробити в Україні на письменництві практично неможливо. Може тут також деякі за цим і йдуть, але не дуже вдається. В нас історично склалося, що письменник – це пророк. І ставлення до них відповідне. Навіщо платити за книгу, якщо її можна скачати?..»