Закрити
Відновіть членство в Клубі!
Ми дуже раді, що Ви вирішили повернутися до нашої клубної сім'ї!
Щоб відновити своє членство в Клубі — скористайтеся формою авторизації: введіть номер своєї клубної картки та прізвище.
Важливо! З відновленням членства у Клубі Ви відновлюєте і всі свої клубні привілеї.
Авторизація для членів Клубу:
№ карти:
Прізвище:
Дізнатися номер своєї клубної картки Ви
можете, зателефонувавши в інформаційну службу
Клубу або отримавши допомогу он-лайн..
Інформаційна служба :
(067) 332-93-93
(050) 113-93-93
(093) 170-03-93
(057) 783-88-88
Якщо Ви ще не були зареєстровані в Книжковому Клубі, але хочете приєднатися до клубної родини — перейдіть за
цим посиланням!
УКР | РУС
Поделиться в Facebook
Поділитися
Поділитися

День пам`яті Юрія Никуліна

[ 21 серпня ]

Юрий НикулинНародився в 1921 році в Демідове (колишнє Поріччя) Смоленської губернії.

Батько, Володимир Андрійович, демобілізуючись з Червоної Армії і закінчивши курси Політосвіти, влаштувався в драматичний театр в Демідове. Там же була актрисою і його мати.
У 1925 році його сім`я переїхала до Москви.

У 1939 році був покликаний до армії, служив у військах зенітної артилерії. У Велику вітчизняну війну воював під Ленінградом до 1943 року, дійшов до звання старшого сержанта, потім був направлений в 72-й окремий зенітний дивізіон під Колпіном. Був демобілізований в 1946 році.
Після закінчення війни намагався вступити у ВГИК та інші театральні інститути, куди його не прийняли, оскільки комісія не виявляла в нім акторських здібностей. Врешті-решт, поступив в студію клоунади при Московському цирку на Кольоровому бульварі. Після закінчення студії став працювати помічником разом з незвичайно тоді популярним клоуном Олівцем. Всього Юрій Володимирович пропрацював в рідному цирку 50 років.
Юрій Володимирович Никулін грав в багатьох кулюблених народом фільмах. Найвідомішими є кінокомедії за участі Никуліна — «Брильянтовая рука», «12 стульев», «Люди-розбойники».

Никулін створив незабутній образ Бовдура із знаменитої трійки (Боягуз, Бовдур, Бувалий) в кінокомедіях Леоніда Гайдая «Самогонщики» (1961), «Пес Барбос і необычный кросс» (1961), «Операція „Ы“ и другие приключения Шурика» (1965), «Кавказская пленница» (1967) і ін.

Юрій Володимирович Никулін грав не лише комічні ролі — слід згадати його гру у фільмах про Велику Вітчизняну війну («Они сражались за Родину», «Двадцать дней без войны»), в драматичному фільмі «Когда деревья были большими» і у фільмі Андрія Тарковського «Андрей Рублев».
Крім того, він вів гумористичну передачу «Белый папугай», був одним з постійних учасників передачі «В нашу гавань заходили корабли». Юрій Володимирович володів такими справжніми людськими якостями як доброта, щирість, турбота. Його відрізняли висока міра порядності, інтелігентності, здатність співучасті і допомоги. У побуті Юрій Володимирович був простий і невибагливий.

Никуліну присуджені звання Народного артиста СРСР (1973) і Героя Соціалістичної праці (1990). Біля цирку на Кольоровому бульварі (що нині носить ім`я Никуліна), де працював Юрій Володимирович і який зараз очолює його син Максим Никулін, встановлений бронзовий монумент.
Юрій Володимирович Никулін помер 21 серпня 1997 після операції на серце і похований на Новодевічому кладовищі.

Сміх і гарний настрій — запорука здоров`я і довголіття! Найкращі приколи, анекдоти, афоризми, поздоровлення, карикатури, сценарії організації усіляких свят і багато чого іншого ви знайдете саме тут!

info
Тільки члени Книжкового Клубу мають можливість залишати коментарі. Якщо Ви член Клубу, будь ласка, авторизуйтеся.
Ви не член Клубу, але бажаєте бути ним? Приєднуйтесь, для Вас є цікава пропозиція!