Закрити
Відновіть членство в Клубі!
Ми дуже раді, що Ви вирішили повернутися до нашої клубної сім'ї!
Щоб відновити своє членство в Клубі — скористайтеся формою авторизації: введіть номер своєї клубної картки та прізвище.
Важливо! З відновленням членства у Клубі Ви відновлюєте і всі свої клубні привілеї.
Авторизація для членів Клубу:
№ карти:
Прізвище:
Дізнатися номер своєї клубної картки Ви
можете, зателефонувавши в інформаційну службу
Клубу або отримавши допомогу он-лайн..
Інформаційна служба :
(067) 332-93-93
(050) 113-93-93
(093) 170-03-93
(057) 783-88-88
Якщо Ви ще не були зареєстровані в Книжковому Клубі, але хочете приєднатися до клубної родини — перейдіть за
цим посиланням!
Вступай до Клубу! Купуй книжки вигідно. Використовуй БОНУСИ »
УКР | РУС

Як позбутися «слухняної дівчинки»: поради Уте Ергардт

31 жовтня 2019 р.

Хоч ідеї фемінізму й набувають все ширшої популярності, але більшість жінок і чоловіків живуть у полоні однакових стереотипів і ролей: жінка повинна бути «хорошою» дочкою, дружиною, мамою, колегою (потрібне підкреслити).

З народження дівчатам нав’язують правила: будь скромною, вихованою, терплячою… І часто це призводить згодом до внутрішнього конфлікту, відчаю, невдоволеності, депресії.

Відома психологиня із багаторічною практикою Уте Ергардт розвінчує звичні канони і традиційні уявлення про жінку, її роль у суспільстві, родині та колективі. Пропонуємо вам до уваги її працю, бестселер «Чемні дівчатка потрапляють у Рай, погані — куди забажають».

 

 


Чому жінки воліють бути слухняними, а не життєрадісними? Чому жінкам так важко зробити щось «погане», що чоловіки вважають абсолютно прийнятним? Чому жінки відмовляються від своїх істинних бажань і прагнень на догоду інтересам своїх близьких? Чому для жінки так важливо, що думають про неї оточуючі?..


Уте Ергардт вчить бути вільною, відмовитися від ролі жертви, зрозуміти себе і свої бажання. Авторка доступно пояснює, як виробити нову модель поведінки і стати впевненою у собі самодостатньою особистістю. На прикладах із життя розповідає, які помилки жінки роблять в особистому житті і на роботі. З ненав’язливими простими вправами допомагає навести лад у голові і переконує, що здоровий егоїзм це нормально. Час сказати: «Я у себе одна. Чого я хочу насправді? Що відчуваю? Куди йду?».


    Користь послуху — це міф

 

Ця книга допомагає осягнути масштаби стереотипів. Допомагає стати незалежною особистістю, почати реалізовувати свій творчий потенціал і рухатися до нових звершень. Після прочитання книги стає зрозумілим, що робити те, чого від жінки чекає суспільство і приховувати свої емоції, боячись здатися некрасивою чи невихованою, — неправильне рішення.

Боятися відповідальності, нехтувати собою, завжди й в усьому йти на поступки, відмовляючись від бажаного — це шлях, який ніколи не приведе до щастя ані саму жінку, ані її близьких.

 

Також у книзі представлена низка корисних установок. Наприклад, авторка пише, як розібратися у різноманітних пастках відносин і звільнитися від них. Йдеться про пастку розуміння, співчуття, жертви тощо. Наприкінці Уте Ергардт мотивує та надихає історіями про непокірних жінок.info
Тільки члени Книжкового Клубу мають можливість залишати коментарі. Якщо Ви член Клубу, будь ласка, авторизуйтеся.
Ви не член Клубу, але бажаєте бути ним? Приєднуйтесь, для Вас є цікава пропозиція!
Поделиться в Facebook
Поділитися
Поділитися