Закрити
Відновіть членство в Клубі!
Ми дуже раді, що Ви вирішили повернутися до нашої клубної сім'ї!
Щоб відновити своє членство в Клубі — скористайтеся формою авторизації: введіть номер своєї клубної картки та прізвище.
Важливо! З відновленням членства у Клубі Ви відновлюєте і всі свої клубні привілеї.
Авторизація для членів Клубу:
№ карти:
Прізвище:
Дізнатися номер своєї клубної картки Ви
можете, зателефонувавши в інформаційну службу
Клубу або отримавши допомогу он-лайн..
Інформаційна служба :
(067) 332-93-93
(050) 113-93-93
(093) 170-03-93
(057) 783-88-88
Якщо Ви ще не були зареєстровані в Книжковому Клубі, але хочете приєднатися до клубної родини — перейдіть за
цим посиланням!
Вступай до Клубу! Купуй книжки вигідно. Використовуй БОНУСИ »
УКР | РУС

«Характерник»: новинка від батька українського бестселера

4 жовтня 2019 р.

Офіційно Василь Шкляр — один із найбільш читаних в Україні авторів. Успіх його романів приголомшливий: відзнаки, премії, постійні перевидання, переклади. Нещодавно у «Клубі Сімейного Дозвілля» побачив світ новий роман автора про яскраву сторінку історії українського козацтва.

 

Гостросюжетний «Характерник»

 

Ми чули чимало легенд про козаків-характерників, та фактично нічого не знаємо про їхні вояцькі звитяги на рівні реальних подій. То хто ж вони, і якою була їхня роль у Запорозькій Січі?

Згадується в історії запорожців одна надзвичайна і теж схожа на легенду подія. Коли під час Різдвяних свят 1676 року п‘ятнадцять тисяч яничар зайшли вночі на Січ, але, як пишуть літописці, волею Божою майже всі були винищені. Але як могло статися, що до козацької обителі зайшло стільки ворогів непоміченими, тоді як на чолі коша стояв «народжений із зубами» отаман Іван Сірко? І де був тоді його спеціальний загін пластунів-характерників, покликаний до виконання особливих завдань?

На тлі цих історичних подій і розгортається сюжет нового твору Василя Шкляра. В одному зі своїх інтерв’ю письменник сказав, що після таких драматично-щемких романів, як «Залишенець», «Маруся», «Троща», йому запраглося написати щось веселе про нашу минувшину. Адже українські лицарі попри весь драматизм їхніх доль були людьми життєрадісними, вони й воювати тямили весело та вигадливо, і навіть уміли весело помирати.

То ж наскільки вдався задум авторові? Читаймо, щоб дізнатися!

 

 

Купуйте новинку за зниженою ціною!

Економія 20 грн діє на кожен твір автора при замовленні 2 та більше книжок з акційної добірки.

 

Наша історія — наша боротьба!

 

Нарешті культовий роман Василя Шкляра «Чорний Ворон» («Залишенець») стає фільмом. Режисером стрічки виступив Тарас Ткаченко, сценарист — Тарас Антипович. Головну роль виконує Тарас Цимбалюк. Прем‘єра — 5 грудня 2019.

 

 

    «Натхненником цього роману, самої теми, за великим рахунком є Тарас Шевченко. Він висловив пророцтво: «…і повіє огонь новий з Холодного Яру», а мої земляки це справдили. Отже, почалося з Тараса. Далі — поштовх до цього проекту дав один чоловік, нині не називатиму прізвище, але ім’я — Тарас. Головний режисер фільму, дуже талановитий хлопець, його знають за фільмом «Гніздо горлиці» — Тарас Ткаченко. Другий режисер — теж Тарас. Головну роль, Чорного Ворона, грає Тарас Цимбалюк. Одні Тараси, товариство! Хіба можна зняти погане кіно?» Василь Шкляр

 info
Тільки члени Книжкового Клубу мають можливість залишати коментарі. Якщо Ви член Клубу, будь ласка, авторизуйтеся.
Ви не член Клубу, але бажаєте бути ним? Приєднуйтесь, для Вас є цікава пропозиція!
Поделиться в Facebook
Поділитися
Поділитися