Закрити
Відновіть членство в Клубі!
Ми дуже раді, що Ви вирішили повернутися до нашої клубної сім'ї!
Щоб відновити своє членство в Клубі — скористайтеся формою авторизації: введіть номер своєї клубної картки та прізвище.
Важливо! З відновленням членства у Клубі Ви відновлюєте і всі свої клубні привілеї.
Авторизація для членів Клубу:
№ карти:
Прізвище:
Дізнатися номер своєї клубної картки Ви
можете, зателефонувавши в інформаційну службу
Клубу або отримавши допомогу он-лайн..
Інформаційна служба :
(067) 332-93-93
(050) 113-93-93
(093) 170-03-93
(057) 783-88-88
Якщо Ви ще не були зареєстровані в Книжковому Клубі, але хочете приєднатися до клубної родини — перейдіть за
цим посиланням!
Вступай до Клубу! Купуй книжки вигідно. Використовуй БОНУСИ »
УКР | РУС

Стартує фотоконкурс «Зимовий настрій»!

1 січня 2013 р.

Друзі, запрошуємо взяти участь у цікавому фотоконкурсі та виграти чудові призи!

Гарна новина для всіх, хто полюбляє зимову пору і фотографію! Ми організували для вас чудовий конкурс, де можна продемонструвати свої роботи та виграти призи! Поспішайте прийняти участь!

Ваше завдання зробити оригінальні фотографії, які передадуть атмосферу і настрій цієї чарівної, казкової пори року — зими!

Головний приз — iPad. Автори 20 найкращих робіт будуть нагороджені подарунковими виданнями!

Прийом робіт: з 28 грудня 2012 р. 12.00 до 20 лютого 2013 р. 12.00
Голосування на сайті: з 20 лютого 2013 р. 12.00 до 22 березня 2013 р. 12.00
Оголошення переможців: 22 березня 2013 р. 15.00
Коментування фотографій: 28 грудня 2013 р. 12.00 до 22 березня 2013 р. 12.00

1. Правила та умови участі у фотоконкурсі:
1.1. Конкурс не є комерційним. Конкурс є відкритим, і плата за участь в ньому не передбачається.
1.2. Брати участь у фотоконкурсі, в обговоренні фотографій і голосуванні можуть тільки члени Книжкового Клубу, які авторизувалися на сайті й заповнили як мінімум поля «Нік» і «Аватар» у «Моєму Клубі».
1.3. Розміщення фотографії на сайті є підтвердженням того, що член Клуба погоджується з умовами конкурсу.
1.4. Не можна використовувати фотографії, що вже брали участь у попередніх фотоконкурсах.
1.5. Кожен учасник може розміщувати від 1 до 3–х фотографій.
1.6. Якщо ви володієте інформацією про плагіат, яким займається хтось з учасників фотоконкурсу, то маєте право поскаржитися на це адміністрації сайту з наданням посилання на дане фото, розміщене на інших ресурсах мережі Інтернет. Без вказівки посилання ваша скарга буде вважатися необґрунтованою.
1.7. Якщо від вас будуть надходити невиправдані скарги, то ваші фото будуть заблоковані, вам буде заборонено залишати коментарі до фотографій і скаржитися модератору.

2. Умови прийому фотографій:
2.1. Усі фотографії проходять модерацію.
2.2. Участь у конкурсі можуть брати фотографії, що відповідають темі конкурсу — «Зимовий настрій».

Вимоги до фотографій:

  • фото повинні відповідати темі конкурсу;
  • фото повинні бути оригінальними, естетичними, яскравими, незвичайними, такими, що запам`ятовуються;
  • момент, зображений на фото, має вписуватися у рамки пристойності і здорового глузду;
  • фото не повинні бути образливими для інших учасників конкурсу.

2.3. Фотографія повинна мати назву. Адміністрація сайту не несе відповідальності за помилки, допущені учасниками при написанні назв та описів.
2.4. Фото повинно бути хорошої якості (чітке, нормально експоноване).
2.5. Фото повинно бути у правильній вертикальній орієнтації.
2.6. Розмір фотографії — не більше 2 Мб. Довга сторона фотографії повинна бути не менше 600 px і не більше 1200 px.
2.7. Формат: jpg.
2.8. Фото, а також кожен його фрагмент не повинні порушувати авторських прав на засоби індивідуалізації, товарні знаки й/або права на інші предмети інтелектуальної власності, що належать третім особам.
2.9. Якщо на фото основним об`єктом зйомки стала людина, то учасник фотоконкурсу несе повну відповідальність за її згоду на розміщення такого фото в фотоконкурсі.
2.10. Якщо з боку третіх осіб виникають претензії до сайту, пов`язані з вашою фотографією, то ви зобов`язані самостійно врегулювати це питання з особами, що пред`явили претензії.
2.11. Адміністрація сайту залишає за собою право прийняти остаточне рішення у спірних випадках, відхилити або прийняти фотографію без пояснення причин.

3. Підлягають видаленню або забороні на розміщення у фотоконкурсі фото:
3.1. невідповідні (повністю або частково) правилам фотоконкурсу;
3.2. кліпарт або фото, завантажені з Інтернету (також фото може бути відхилено, якщо розміщено на інших ресурсах мережі Інтернет);
3.3. що містять зображення спиртних напоїв і сигарет;
3.4. негативного або відштовхуючого змісту;
3.5. оброблені у фоторедакторі*;
3.6. що містять об`єкти, права на які (авторські та інтелектуальні) належать третім особам;
3.7. якщо особа, що є об`єктом зйомки, висловлює незгоду з розміщенням на сайті цієї фотографії;
3.8. містять складові, що можна віднести до порнографії, відвертої еротики, насильства або образи честі та гідності громадян, розпалювання національних конфліктів;
3.9. містять рекламу;
3.10. не відповідають чинному законодавству України;
3.11. якщо доведено, що не належать учаснику.

* Обробкою у фоторедакторі вважається видалення об`єктів, їх домальовування або монтажування, перенесення об`єктів з одного зображення в інше. Обробкою у фоторедакторі не вважається переклад фотографії з кольорового режиму в чорно-білий; видалення або зміна кольору на частини зображення; кадрування, незначна зміна різкості й чіткості, контрасту; зменшення розміру фотографії до 2 Мб.

4. Порядок визначення переможців:
4.1. Фото, що набрали максимальну кількість балів, посядуть з 1–го по 21–е місце. Усі призові місця будуть належати різним людям. У разі якщо 2 або 3 фотографії одного автора займуть лідируючі позиції, приз отримає та, що матиме найвищий рейтинг.
4.2. Переможців фотоконкурсу визначаються шляхом онлайн–голосування авторизованих членів Клубу. Ними стають фото, що набрали найбільшу кількість голосів (оцінок).
4.3. Переможці стануть відомі о 15:00 22 березня 2013 року. Інформацію про переможців можна буде відразу ж подивитися в розділі «Конкурси» — «Зимовий настрій», а також у розділі «Результати розіграшів».
4.4. Підсумки конкурсу публікуються на сайті з вказівкою ніків та фотографій переможців.
4.5. Протягом 5 днів ми зв`яжемося з переможцями й особисто повідомимо про виграш. Протягом 2–3 тижнів переможці зможуть отримати свої призи в найближчих фірмових магазинах Книжкового Клубу або поштою.
4.6. У випадку відмови переможця від присудженого йому призу зазначений приз передається іншій особі з числа законних претендентів на перемогу.
4.7. Призи не обмінюються.
4.8. Відповідальність за обставини, які не дозволяють отримати приз переможцеві (у разі відсутності у переможця необхідних документів, несвоєчасного прибуття до дати вручення призу і т. д.), переможець бере на себе.

5. Процедура голосування (оцінювання фотографій) і правила коментування:
5.1. Голосувати (оцінювати фотографії) можуть усі авторизовані члени Книжкового Клубу.
5.2. На сторінці голосування, де випадковим та рівномірним чином з`являються по 2-і конкурсні фотографії, оцінювач визначає краще фото. Таким чином, усі оцінюючі визначать найкращі роботи — тобто ті, які набрали більшу кількість голосів (балів).
5.3. Кожна оцінка «Подобається!» додає до рейтингу фотографії + 1 бал.
5.4. Якщо на сторінці голосування оцінюючому не подобається жодна фотографія або він не може визначитися у виборі, можна перейти до інших конкурсних робіт, натиснувши на кнопку «Дивитися інші фото». Надалі оцінювач побачить ці фото в інших парах.
5.5. Учасник фотоконкурсу не може бачити свої роботи на сторінці голосування і, відповідно, не може їх оцінити.
5.6. На сторінці голосування можливе повторення фотографій. Коли член Клубу оцінить абсолютно всі конкурсні фотографії, то складе для себе рейтинг кращих фото (його думка може не збігатися з думкою інших членів Клубу).
5.7. Забороняється масове голосування з одного комп`ютера.
5.8. Можна залишати необмежену кількість коментарів. Щоб прокоментувати фото на сторінці голосування слід скористатися спеціальною функцією «Коментувати».
5.9. Заборонено використовувати нецензурну лексику в коментарях до фотографій; заборонені висловлювання образливого характеру.

Ви можете припиняти і продовжувати оцінювання фотографій до кінця етапу голосування, результати вашого особистого голосування зберігаються!

6. Інші умови:
6.1. Своєю участю у фотоконкурсі всі учасники підтверджують згоду на те, що їхні імена та фотоматеріали за їх участі можуть бути використані Книжковим Клубом в рекламних цілях у друкованих, фото– та відеоматеріалах на території України на необмежений термін, без попереднього узгодження з автором і безкоштовно. (У разі перемоги у фотоконкурсі ми розміщуємо фото та імена авторів–переможців у наших друкованих буклетах).
6.2. Адміністрація сайту має право відсторонити учасника від участі в конкурсі на будь–якому етапі проведення, якщо виникли підозри, що учасник (або хтось інший за нього) у ході конкурсу намагається змінити результати голосування за допомогою технічних, програмних або інших заборонених засобів.
6.3. У разі виникнення ситуацій, що допускають неоднозначне тлумачення цих правил, та/або питань, не врегульованих цими правилами, остаточне рішення приймається адміністрацією сайту відповідно до вимог чинного законодавства України. При цьому рішення є остаточним й оскарженню не підлягає.
6.4. Адміністрація сайту в будь–який час без попереднього повідомлення залишає за собою право змінювати дані правила.
6.5. Адміністрація сайту залишає за собою право прийняти остаточне рішення у спірних випадках, відхилити або прийняти фотографію без пояснення причин.
6.6. Адміністрація сайту не компенсує учасникам вартість послуг операторів, що надають доступ в Інтернет, і не несе відповідальності за збої в їх роботі.
6.7. Адміністрація сайту не несе відповідальності й не робить виплат у разі втрати будь–якої інформації, пов`язаної з сервісами сайту і являє собою цінність для учасника, якщо така втрата сталася в результаті збою в роботі оператора зв`язку, відключення електроенергії та т. п.
6.8. Адміністрація сайту не несе відповідальності за прямі чи непрямі збитки, зокрема за втрату репутації, втрату даних, нематеріальний збиток й витрати, яких було завдано внаслідок використання або неможливості використання сайту; незаконного доступу до інформації, розміщеної на сайті, її зміни й пересилання; поведінки третіх осіб, що використовують сайт.
6.9. У разі виникнення обставин непереборної сили (пожежа, повінь, землетрус, війни локального або глобального масштабу, відключення електроенергії, епідемії), що перешкоджають організації роботи нашого сайту, адміністрація сайту залишає за собою право без попередження припинити роботу сайту повністю або будь-якої його частини.

У разі невиконання будь–яких вищеперерахованих вимог до фотоконкурсу ви будете усунені від участі в ньому. Якщо у вас виникнуть питання до організаторів конкурсу, побажання та зауваження, будь ласка, залишайте їх у спеціальній гілці форуму або у вигляді коментаря до цієї новини.

Бажаємо удачі!

Перейти до фотоконкурсу!        Дивитися статус своїх фото!Коментарі: 6
Оцінка новини:
Людмила Михайловна

on-line
Оцінка новини: 5
)))))))))*******
13 лютого 2013 р. в 22:02
Рейтинг відгуку:
0
Ирина Андреевна

on-line
Оцінка новини: 5
)))***
7 лютого 2013 р. в 08:27
Рейтинг відгуку:
0
Ирина Андреевна

on-line
Оцінка новини: 5
Цьомчик усіх))*
18 січня 2013 р. в 00:10
Рейтинг відгуку:
0
Оленька1984

on-line
Оцінка новини: 5
:-)
11 січня 2013 р. в 15:30
Рейтинг відгуку:
0
Ирина Андреевна

on-line
Оцінка новини: 5
)))*****
11 січня 2013 р. в 08:53
Рейтинг відгуку:
0
Усього коментарів: 6
Показано з 1 по 5
info
Тільки члени Книжкового Клубу мають можливість залишати коментарі. Якщо Ви член Клубу, будь ласка, авторизуйтеся.
Ви не член Клубу, але бажаєте бути ним? Приєднуйтесь, для Вас є цікава пропозиція!
Поделиться в Facebook
Поділитися
Поділитися