Після визволення Нікарської імперії та жорстокої громадянської війни союзники Жинь зрадили її, залишивши помирати. Однак шаманка-спірлійка знаходить підтримку в мешканців південних провінцій, особливо жителів її рідного селища Тікань. Вона швидко розуміє, що справжня сила імперії — в руках мільйонів простих людей, які прагнуть помсти, а її шанують як богиню-спасительку. Читати далі »
550
Республіка Дракона. Книга 2
1 оцінка
Третя Макова війна скінчилася. Але не для Жинь. Замість солодкого смаку перемоги шаманка і воїтелька відчуває лише гіркоту ненависті. Жагуче бажання помсти — це єдине, що змушує Жинь жити далі. Переслідувана привидами минулого, залежна від опіуму, вона ховається від кривавих наказів свого мстивого бога. Читати далі »
570
Cирота війни з глухої провінції зробила неможливе — на відмінно склала загальноімперський іспит Кедзю для вступу в військову академію. Це стало несподіванкою для всіх: екзаменаторів, які не могли повірити Читати далі »
550